2B BIOKOORIMINE

Kui loodus inspireerib kosmeetikatooteid

2B Bio Beauty® sari pakub igapäevaseks kasutamiseks professionaalseid näo- ja kehahooldustooteid. Sarja keskmes on salongihooldus ehk 2B Biokoorimine, mis põhineb 100% looduslikel koostisosadel. Peamine koostisosa, jõekäsn (badiaga spongilla fluviatilis) on hoolikalt valitud selle puhtuse ja peensuse tõttu. Jõekäsnas sisalduvad kalibreeritud ränidioksiidi mikronõelad tungivad läbi naha, stimuleerides rakkude mitoosi ja kiirendades naha uuenemisprotsessi.

Biokoorimine on tõhusaim manuaalne koorimine, mida on võimalik professionaalselt teha.

2B Biokoorimine on ainuke koorimine maailmas, mis ei toimi ainult pindmiselt, vaid töötab nahal seestpoolt väljapoole.

2B Biokoorimise toimel kortsud hajuvad, nahk pinguldub, punetus ja tumedad ringid vähenevad. Poore ahendatakse, puhastatakse ja silutakse, tagades selge ja ühtlane nahk.

2B Bio peeling on biokoorimise juhtivaid brände maailmas.

2B Biokoorimine on rohkem kui naha koorimine

See on tugevaim manuaalne koorimine.

See on anti-age intensiivne needling, kus hoolduse käigus pannakse pisikesed looduslikud nõelakesed naha sisse, mis stimuleerivad kollageen-elastiini.

See on naha intensiivne hapnikuga toitmine.

MIKS ON 2B BIOKOORIMINE ERITI HEA


Millised on biokoorimise eelised võrreldes teiste koorijatega?

2B Biokoorimine on 100% looduslik, ei sisalda happeid ja on samas tugevam kui happekoorimine. Algselt oli biokoorimine meditisiiniline koorimine, aga nüüd on see kohandatud ka sertifitseeritud kosmeetikutele.

2B Biokoorimine pakub uudset lähenemist nahahooldusele ja maksimaalselt lihvitud hooldusplaane igale nahaprobleemile, olles ainuke koorija maailmas, mis töötab nahal seestpoolt väljapoole.

2B Biokoorimise näol on tegemist tugevaima manuaalse koorimisega, mida on võimalik ilusalongis pakkuda.
Biokoorimisega on võimalus pakkuda klientidele vaheldust, saavutada nahahoolduses erakordseid tulemusi ja samas teenida rohkem.

2B Biokoorimisel on maailmas juba üle 1,8 miljoni rahuloleva kliendi ja sari on auhinnatud kogu maailmas.

2B Biokoorimise unikaalsus annab võimaluse eristuda.

Miks valida biokoorimine oma salongi?

Milliseid hooldusi saab teostada 2B Biokoorimisega?

2B Biokoorimine pakub laia valikut erinevatest hooldustest. Seetõttu on võimalik leida igale kliendile sobivaim hooldus, olgu siis kliendil normaalne, kuiv, küps või hoopis aknele kalduv ning rasune nahk.  Samamoodi sobivad 2B Bio hooldused pigmenteerunud ja hüperpigmenteerunud nahale.
Näo- ja kehahooldused:

 • Ilurutiin
 • Tõstev ja pinguldav hooldus
 • Dermopuhastav ensüümhooldus näole
 • Ärritunud naha remineraliseeriv ja rahustav hooldus
 • Dermopuhastav ensüümhooldus kehale

Slow-age 2B Bio peeling hooldus ja ravi:

 • Slow-age hooldus
 • Puhastav slow-age hooldus
 • Sära andev slow-age hooldus
 • Slow-age 2B Bio peeling ravi
 • Keha puhastav ja toniseeriv hooldus

Kõiki hooldusi on võimalik teha ka ilma koorimiseta ja pakkuda kliendile tugevaid toniseerivaid hapnikuhooldusi, mida on võimalik kombineerida ka aparaathooldustega nagu näiteks teemantlihv.

Biokoorimise käigus puhastatakse nahka sügavuti, rakkude ainevahetus aktiveerub uuesti, kortsud ja peened jooned täidetakse aga seestpoolt. Laienenud poorid ahenevad ja pigmentatsioon väheneb. Hooldusel on suurepärane tulemus, mis annab näole kohese sära.
Tulemusi on näha juba pärast esimest biokoorimist, kuid parema tulemuse saavutamiseks on soovitatav teha vähemalt 4 hooldust. Olenevalt kliendi naha seisukorrast võib parima tulemuse saavutamiseks jätkata täiendavate hooldustega.
Biokoorimise hoolduse kõrvalnähuna võib selle ajal ja 1-2 päeva pärast seda esineda nahal kipitavat tunnet.
Pärast hooldust tuleb kasutada regulaarselt kaitsekreemi ja esimestel hooldusjärgsetel päevadel vältida nii päikest kui saunas käimist.

Millist tulemust võib oodata pärast hooldust?

Kus valmivad 2B Bio tooted?

Kõik tooted luuakse ja toodetakse Libinvest Cosmetics peakontoris Binche’is Belgias. Tootmine vastab ISO22716 regulatsioonile ja tooted on sertifitseeritud riiklikul, Euroopa ja rahvusvahelisel tasemel.
Tänu sellele saad alati kindel olla, et tooted on kvaliteetsed.

Meie kliendid 2B Bio Beauty sarjast

Minu praktika 2B Beauty hooldusega on andnud üllatavalt häid tulemusi igat tüüpi naha-ning probleemi korral. Hoolduse tõhusust kõige paremini iseloomustab klientide ülipositiivne tagasiside. Toodetest lemmikud on kahtlemata Bio Douceur, Hydravit, Bio Regard ja Bio Nutrition mask.

Kristiine Arro

Aeg Endale OÜ
Hinnang 10/10

Kliendid on Bio peelingu kuuri tulemustega rahule jäänud ning tagasiside on olnud positiivne. Klienditooted on ka minu meelest väga head, kvaliteetsed ja efektsed, eriti meeldib hapnikuseerum. Kliendid on kiitnud tooteid ning uuesti soetanud.

Vivian Praks

Viviani Iluteenused OÜ
Hinnang 10/10

2BBio Peeling hooldus on suurepärane näohooldus kui soovitakse näha kohest, aga samas ka püsivat tulemust. Kliendid kiidavad, et hoolduse järel püsib näonahk eriliselt värske, silutud ja nooruslik kohe 2-3 nädalalt. Hoolimata mõnest päevast, mis on vaja üle elada koos punetuse ja kerge kuumuse tundega peavad kliendid seda siiski väga efektseks ja kordavad hooldust hea meelega.

Marju Maasing

Marju Mahekosmeetika
Hinnang 10/10

KOOLITUSED


2B Biokoorimine

Oled uudishimulik ilumaailma uuenduste suhtes? Tahad õppida, kuidas muuta nahk säravaks ja tervislikuks? Liitu meiega 2B Bio peeling koolitusel!

Tutvustame Sulle 2B Bio Beauty® revolutsioonilist 2B Bio peelingut – see on loodusliku jõuga nahahooldus, mis põhineb taimede ja mineraalide ekstraktidel. Koge, kuidas see ainulaadne hooldus uuendab ja taaselustab nahka sügavalt!

Meie koolitus pakub põhjalikku ülevaadet biokoorimisest ja me teeme ka näidishoolduse. Ära lase seda võimalust käest- oma klientidele edaspidi veelgi paremat hooldust pakkuda!

Telli koolitus- Tallinn

Telli koolitus- Tartus

Soovid oma salongis 2B Biokoorimist pakkuda? Võta ühendust!

  Klienditeenindus
  E-N 9.00-17.00
  (+372) 535 699 93
  info@beautyinstitute.ee

  Sanda Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyistitute.com

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy