KOSMEETIKA APARATUURI MÜÜK JA RENT

Pakume innovatiivseid aparaadikosmeetika lahendusi – toome esimeste seas ilusalongide ja kosmeetikuteni tehnoloogiad, mis on maailma meditsiini- ja kosmeetikavaldkondades tuntud ja tunnustatud.


Meie aparaadid tagavad kohesed tulemused, mis õige hooldusplaani ja järelhoolduse abil püsivad pikaajaliselt.

Kõik meie pakutavad aparaadid vastavad EMV- ja CE-turvanõuetele. Koos professionaalsete koolituste ja hooldusplaanidega ei pea te ise millegi pärast muretsema – saame pakkuda kosmeetikaaparatuuri täislahendusi.

Kuna tegemist on intensiivsete kosmeetilisete protsessidega, on aparaatide rentimise eelduseks koolitus, kuidas neid ohutult ja efektiivselt kasutada.

MILLIST APARATUURI ME MÜÜME JA RENDIME?


SKIN OXYmizer

Uus innovaatiline protseduur – naha noorendamine aktiivainete difusiooni kaudu, mis võimaldab personaalset lähenemist igale nahatüübile.

Ainulaadset 3-faasilist hooldust saab kasutada erinevate probleemide lahendamiseks: pigmendilaigud, meno-ageing, akne, ärritunud nahk, suitsetamisest kahjustunud nahk, kuperoosa ja päikesekiirguse kahjulik mõju.

Rendi hinnad al. 75€ kuus


Soft-Needling SN4

Innovatiivne Soft-Needling SN4 näohooldus BAEHR BEAUTY CONCEPTilt, mis ühendab endas neli spetsiaalselt väljatöötatud hooldusetappi

Erakordne vananemisvastane hooldus, mis viib naha uuele elujõu tasemele. See on täiuslik kombinatsioon tõhususest ja luksusest neile, kes soovivad silmnähtavaid tulemusi ilma kirurgilise sekkumiseta.

Küsi pakkumist


Micro needling PRO

Micro needling PRO on kolme hooldusmeetodiga süsteem, mis on suunatud vananevale ja probleemsele nahale, pakkudes intensiivsemat hooldust, efektiivsemaid tulemusi ning rohkem võimalusi.
See võimaldab toimeainete sügavamat imendumist, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning pakub erinevatele nahatüüpidele sobivaid lahendusi

Küsi pakkumist


Hydra Face One®

CNC hydra face one® on dermatseutiline hooldussüsteem terve ja kauni naha taastamiseks, andes nahale eriliselt noorusliku sära.
Hooldussüsteem põhineb Vortex-tehnoloogial. Sel on nahale ülitõhus toime: tõmbab nahapooridest välja kõik saasteained, mustuse ja rasu ning samas varustab nahka tugevate antioksüdatiivsete toimeainetega.

Küsi pakkumist


Teemantlihv ehk DMD

Teemantlihvimine on õrn ja valutu viis surnud naharakkude eemaldamiseks – see stimuleerib naha loomulikku uuenemist ja parandab silmnähtavalt naha tekstuuri.
Naha mehaanilist koorimist ehk mikrodermabrasiooni teostatakse aparaadiga, mille otsikus on naturaalsed teemantid.

Rendi hinnad al. 99€ kuus


Mesoporatsioon

Mesoporatsioon on õrn ja valutu alternatiiv mesoteraapiale, kus toiteaitete nahka viimiseks kasutatakse nõelu.
See tähendab, et mesoporatsiooniga ei kaasne verevalumeid, taastumisaega ei ole ja puudub infektsioonioht.

Rendi hinnad al. 120€ kuus


Micro-needling dermapen

Dermapen on käepärane aparaat, mille otsikuks on nahaavasid tekitavad nõelad.
Pisikesed nõelatorked stimuleerivad naha mikrotsirkulatsiooni, mis omakorda suurendab naha võimet aktiivaineid vastu võtta – micro-needling suurendab toimeainete imendumist nahka umbes 80 protsenti.

Rendi hinnad al. 70€ kuus


ColdPLASMA

ColdPLASMA on sensatsiooniline vahend võitluses vananemisilmingutega, ebapuhta ja aknese nahaga ning kuperoosse ja põletikulise nahaga. ColdPLASMA leevendab roosatseat, aitab soodustada haavade paranemist ning on efektiivne vahend võitluses seen- ja herpesinfektsioonidega.
Erinevalt laserkiirtest ei tekita plasma kahjustusi naha, vere ja sidekoe komponentides.

Rendi hinnad al. 189€ kuus


Naha analüsaator

Naha analüsaatori kasutamine on lihtne viis kõige õigema nahahoolduse valimiseks.
Naha analüüs aitab koguda infot naha, arhiveerida andmeid ja jälgida oma töö tulemuslikkust. Kui teate oma kliendi naha tegelikke parameetreid, saavutate nahahoolduses maksimaalsed tulemuse.

Soovid naha analüsaatorit osta või rentida?
Küsi pakkumist!


RF Lifting

RF-hooldus on kosmeetikute ainuke võimalus mõjutada naha dermist – naha aluskoe üles soojendamiseks kasutatakse bi-, tri- ja multipolaarseid raadiolainete modulatsioone. Selle abil seotakse kokku kollageeni fibrillid ja stimuleeritakse uue kollageeni sünteesi.
Nahk pinguldub ja kortsud taanduvad ilma kirurgilise sekkumiseta!

Rendi hinnad al. 135€ kuus

Kliendid meist

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu ColdPlasma protseduurile oma klientidel?

Super põletikuvastane toime, lümfidrenaažimassaaž ja hooldus samal ajal. Tulemuseks on klaar nahk!

Viktoria Saks

Saks Wellness and Beauty
Hinnang 10/10

MIS SISALDUB RENDIPAKETIS?

Meie jaoks on oluline olla kosmeetikutele ja salongidele usaldusväärne partner, pakkudes kosmeetikat ja aparatuuri vajaduse järgi. Seetõttu pakume paindlikku aparatuuri renditeenust soodsatel tingimustel.


Aparaadi rendipakett sisaldab aparaati, koolitust ja töövahendeid vastavalt rendiperioodi pikkusele ning kliendi vajadustele.

Pakume võimalust proovida aparaadikosmeetika eeliseid ilma siduvate kohustusteta – 1 kuu tasuta!

Tasuta proovikuu tingimusteks on aparaadi koolituse ja stardiks vajalike töövahendite tellimine. Kui otsustate pärast proovikuud, et see aparaat ei ole teie jaoks, siis lisakohustusi ei kaasne. 

Juhul kui soovite aparaati oma salongis kasutusele võtta, toimub aparaadi edasine rent meie hinnakirjale alusel ning soovi korral on võimalik aparaat ka välja osta.

MIS SISALDUB MÜÜGIPAKETIS?


Pakume salongidele tasuta konsultatsiooni ja soovi korral teeme näidistöö, et leida salongi pakutavaid teenuseid ja klientuuri arvestades sobivaim aparaat .

Aparaadi müügipakett sisaldab aparaati ja selle kasutamise individuaalset koolitust (teooria, praktika ning vajaminevad materjalid). Koolituse läbimise tõendamiseks saab salong rahvusvahelise sertifikaadi.

Koos aparaadiga pakume turunduspaketti, mis sisaldab reklaammaterjale ja testreid. Aitame aparaadiprotseduure reklaamivate kampaaniate korraldamisel.

Aitame koostada hooldusplaanid ja omahinna arvestused.

Vastavalt aparaadile lisame pakkumisse töövahendid kuni kolmekümneks protseduuriks – edaspidi on võimalik töövahendeid osta mugavalt meie veebipoest

Kõikide meie aparaatide eest on võimalik tasuda osamaksetena. Osamaksetena tasumisel on intress 0% ja sissemakse 0€.

Pakume aparaatidele 12-kuulist garantiiperioodi, mille vältel tagame asendusaparaadi 48h jooksul.

Küsi pakkumist!


Soovid kosmeetika aparatuuri osta või rentida? Võta ühendust!

  Klienditeenindus
  E-N 9.00-17.00
  (+372) 535 699 93
  info@beautyinstitute.ee

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy