Tartu esindus alates 01.04.2021 uuel aadressil Lai 11-2 (2.korrus)

KOSMEETIKA APARATUURI MÜÜK JA RENT

Pakume innovatiivseid aparaadikosmeetika lahendusi – toome esimeste seas ilusalongide ja kosmeetikuteni tehnoloogiad, mis on maailma meditsiini- ja kosmeetikavaldkondades tuntud ja tunnustatud.


Meie aparaadid tagavad kohesed tulemused, mis õige hooldusplaani ja järelhoolduse abil püsivad pikaajaliselt.

Kõik meie pakutavad aparaadid vastavad EMV- ja CE-turvanõuetele. Koos professionaalsete koolituste ja hooldusplaanidega ei pea te ise millegi pärast muretsema – saame pakkuda kosmeetikaaparatuuri täislahendusi.

Kuna tegemist on intensiivsete kosmeetilisete protsessidega, on aparaatide rentimise eelduseks koolitus, kuidas neid ohutult ja efektiivselt kasutada.

MILLIST APARATUURI ME MÜÜME JA RENDIME?


Teemantlihv ehk DMD

Teemantlihvimine on õrn ja valutu viis surnud naharakkude eemaldamiseks – see stimuleerib naha loomulikku uuenemist ja parandab silmnähtavalt naha tekstuuri.
Naha mehaanilist koorimist ehk mikrodermabrasiooni teostatakse aparaadiga, mille otsikus on naturaalsed teemantid.

Rendi hinnad al. 99€ kuus


Mesoporatsioon

Mesoporatsioon on õrn ja valutu alternatiiv mesoteraapiale, kus toiteaitete nahka viimiseks kasutatakse nõelu.
See tähendab, et mesoporatsiooniga ei kaasne verevalumeid, taastumisaega ei ole ja puudub infektsioonioht.

Rendi hinnad al. 120€ kuus


Mikro-nõelravi dermapen

Dermapen on käepärane aparaat, mille otsikuks on nahaavasid tekitavad nõelad.
Pisikesed nõelatorked stimuleerivad naha mikrotsirkulatsiooni, mis omakorda suurendab naha võimet aktiivaineid vastu võtta – mikro-nõelravi suurendab toimeainete imendumist nahka umbes 80 protsenti.

Rendi hinnad al. 70€ kuus


ColdPLASMA

ColdPLASMA on sensatsiooniline vahend võitluses vananemisilmingutega, ebapuhta ja aknese nahaga ning kuperoosse ja põletikulise nahaga. ColdPLASMA leevendab roosatseat, aitab soodustada haavade paranemist ning on efektiivne vahend võitluses seen- ja herpesinfektsioonidega.
Erinevalt laserkiirtest ei tekita plasma kahjustusi naha, vere ja sidekoe komponentides.

Rendi hinnad al. 189€ kuus


Naha analüsaator

Naha analüsaatori kasutamine on lihtne viis kõige õigema nahahoolduse valimiseks.
Naha analüüs aitab koguda infot naha, arhiveerida andmeid ja jälgida oma töö tulemuslikkust. Kui teate oma kliendi naha tegelikke parameetreid, saavutate nahahoolduses maksimaalsed tulemuse.

Soovid naha analüsaatorit osta või rentida?
Küsi pakkumist!


RF Lifting

RF-hooldus on kosmeetikute ainuke võimalus mõjutada naha dermist – naha aluskoe üles soojendamiseks kasutatakse bi-, tri- ja multipolaarseid raadiolainete modulatsioone. Selle abil seotakse kokku kollageeni fibrillid ja stimuleeritakse uue kollageeni sünteesi.
Nahk pinguldub ja kortsud taanduvad ilma kirurgilise sekkumiseta!

Rendi hinnad al. 135€ kuus

MIS SISALDUB RENDIPAKETIS?

Meie jaoks on oluline olla kosmeetikutele ja salongidele usaldusväärne partner, pakkudes kosmeetikat ja aparatuuri vajaduse järgi. Seetõttu pakume paindlikku aparatuuri renditeenust soodsatel tingimustel.


Aparaadi rendipakett sisaldab aparaati, koolitust ja töövahendeid vastavalt rendiperioodi pikkusele ning kliendi vajadustele.

Pakume võimalust proovida aparaadikosmeetika eeliseid ilma siduvate kohustusteta – 1 kuu tasuta!

Tasuta proovikuu tingimusteks on aparaadi koolituse ja stardiks vajalike töövahendite tellimine. Kui otsustate pärast proovikuud, et see aparaat ei ole teie jaoks, siis lisakohustusi ei kaasne. 

Juhul kui soovite aparaati oma salongis kasutusele võtta, toimub aparaadi edasine rent meie hinnakirjale alusel ning soovi korral on võimalik aparaat ka välja osta.

MIS SISALDUB MÜÜGIPAKETIS?


Pakume salongidele tasuta konsultatsiooni ja soovi korral teeme näidistöö, et leida salongi pakutavaid teenuseid ja klientuuri arvestades sobivaim aparaat .

Aparaadi müügipakett sisaldab aparaati ja selle kasutamise individuaalset koolitust (teooria, praktika ning vajaminevad materjalid). Koolituse läbimise tõendamiseks saab salong rahvusvahelise sertifikaadi.

Koos aparaadiga pakume turunduspaketti, mis sisaldab reklaammaterjale ja testreid. Aitame aparaadiprotseduure reklaamivate kampaaniate korraldamisel.

Aitame koostada hooldusplaanid ja omahinna arvestused.

Vastavalt aparaadile lisame pakkumisse töövahendid kuni kolmekümneks protseduuriks – edaspidi on võimalik töövahendeid osta mugavalt meie veebipoest

Pakume aparaatidele 12-kuulist garantiiperioodi, mille vältel tagame asendusaparaadi 48h jooksul.

Aparaatide hinnad alates 899 eurost. Küsi pakkumist!


Soovid kosmeetika aparatuuri osta või rentida? Võta ühendust!

Sandra Koger
Müügijuht:
(+372) 511 8332
info@beautyinstitute.ee

Maaletooja:
Eurowest CNC OÜ
Reg. nr: 11773685
KMKR: EE101333391

Edasimüüja:
EW Skincare Institute OÜ
Reg. nr: 14495519
KMKR: EE102074439

Privacy Policy