MEIE TEENUSED

Soovime olla ilusalongidele ja iluteenindajatele arengupartner. Seetõttu pakume lisaks CNC Cosmetic toodetele ka nendega kaasnevaid kontseptsioone ja koolitame oma kliente.


coldplasma-left

APARAATIDE MÜÜK JA RENT

Aparaadikosmeetika võimaldab pakkuda tõhusamaid hooldusi väiksema kuluga, vähendades kosmeetiku ja salongi jaoks omahinda – teenimisvõimalus suureneb tänu professionaalsemale teenusele.

REALISATSIOONIMÜÜK

Pakume salongidele võimalust realisatsioonimüügiks – täidame müügiriiulid TASUTA kvaliteetsete CNC Cosmetic toodetega, teeme kuu lõpus koos inventuuri ja alles pärast seda esitame arve ainult müüdud toodetele.

KOOLITUSED

Korraldame koolitusi Tallinnas ja Tartus, andes kosmeetikutele võimaluse saada esimestena osa innovaatilistest uutest toodetest ja protseduuridest. Pakume võimalust tellida koolitus oma salongile.

APARAATIDE MÜÜK JA RENT


Toome salongideni innovaatilised aparaadikosmeetika lahendused, mis on üleilmselt tuntud ja tunnustatud nii meditsiini- kui ka kosmeetikaringkondades.

Meie aparaadid tagavad kohesed tulemused, mis õige hooldusplaani ja järelhoolduse abil püsivad pikaajaliselt. Pakume aparaate tunnustatud ja nõutud hoolduste tegemiseks:

 • teemantlihv;
 • mesoporatsioon;
 • micro needling pen;
 • ColdPLASMA;
 • RF-hooldus;
 • nahaanalüsaator.

Aparaadid on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega ning kiire tasuvusajaga. Hoolitseme, et aparaadi garantiiperioodil ei jääks salongi töö aparaadist tingitud probleemide tõttu tegemata – kui garantiiperioodi jooksul tekib probleem, asendame aparaadi 48 tunni jooksul.

TOOTED


Pakume eksklusiivselt ilusalongidele ja kosmeetikutele Euroopa Ilufoorumil tunnustatud ning GMP / KVO nõuetele vastavaid CNC Cosmetic tooteid. CNC Cosmetic tooted sisaldavad aktiivaineid, mis ergutavad naha enda uuenemise võimet rakkude taastootmise ning kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe sünteesi aktiveerimise kaudu. 

Meie valikus on umbes 2400 toodet, mida pakume nii kontseptuaalsete lahendustena, ilusalongis kasutamiseks kui ka klientidele müümiseks, et nad saaksid oma nahka kodustes tingimustes asjatundlikult hooldada.

Meie tooted on kliiniliselt, meditsiiniliselt ja allergoloogiliselt testitud, tasakaalus hinna ja kvaliteedi suhtega ja erinevates hinnaklassides, et iga salong ja seeläbi ka klient leiaks oma. 

Pakume oma klientidele toodete realisatsioonimüügi võimalust. Nii saate tõsta salongi müügikäivet ise toodetesse investeerimata ja tulemuslikumalt müüa, sest teie riiulid on igakuiselt kvaliteetse kosmeetikaga täidetud.

REALISATSIOONIMÜÜK


Pakume salongidele võimalust realisatsioonimüügiks – täidame müügiriiulid TASUTA kvaliteetsete CNC Cosmetic toodetega, teeme kuu lõpus koos inventuuri ja alles pärast seda esitame arve ainult müüdud toodetele. Tühjad riiulid ei müü – täida oma salongi müügiriiulid kvaliteetkosmeetikaga investeeringuid tegemata!

Tooteid saab juurde tellida igal ajal – kohe kui selleks tekib vajadus! Samuti on võimalik tooted igal ajal tagastada, kui tunnete, et realisatsioonimüük ei ole Teie jaoks. Lisaks toodetega varustamisele aitame ka müügistrateegiate, reklaammaterjalide/kampaaniate, turundamise ja toodete tutvustusürituste korraldamisega, et saaksite kiiresti ja vähese vaevaga parandada müügitulemusi.

Realisatsioonimüügi programmiga saab liituda iga ilusalong või iluteenindaja, kes soovib tõsta oma müügikäivet kvaliteetsete CNC Cosmetic toodete müügiga.

Realisatsioonimüügi programmiga liitumine on salongidele ja iluteenindajatele TASUTA.

KOOLITUSED


Soovime, et meie kliendid oleksid edukad. Seetõttu hoiame neid sügisel ja kevadel kursis CNC Cosmetics innovatsiooni ja trendidega. Beauty Institute koolitused aitavad tõsta teadlikkust nii aparatuuri kasutamise, konkreetsete protseduuride, kosmeetika kui ka erinevate nahakonditsioonide kohta, et kosmeetikute töövõtted oleksid korrektsed, moodsad ja lähtuksid parimatest praktikatest.

Meie koolitajad on oma ala professionaalid, kes läbivad igal aastal mitmeid rahvusvahelisi seminare ja CNC Cosmetics tootja koolitusi Saksamaal.

Korraldame regulaarselt koolitusi Tallinnas ja Tartus, andes kosmeetikutele seeläbi võimaluse kestvaks enesetäienduseks ning võimaluse saada esimestena osa innovaatilistest uutest toodetest ja protseduuridest. Samuti pakume võimalust tellida koolitus oma salongile.

Koolitused toimuvad väikestes gruppide (6–15 inimest) ja kaasavad osalejad õppeprotsessi. Koolituse tulemusena saavad osalejad hulgaliselt uusi teadmisi ja põhjalikud materjalid ning olenevalt koolitusest näevad ka näidisprotseduuri.

Võtke meiega ühendust

  Klienditeenindus
  E-N 9.00-17.00
  (+372) 535 699 93
  info@beautyinstitute.ee

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy