CNC COSMETIC HAPPED

Uuenduslikud happekokteilid erinevatele nahaprobleemidele koos individuaalse lähenemisega.

Varasemate naturaal- ja glükoolhappe asemel on CNC Cosmetic töötanud välja happekokteilid erinevatele nahaprobleemidele. Ühes happekokteilis on kokku viidud erinevad happed AHA happed, BHA happed, piimhape, retinoolhape, askorbiinhape. Et saavutada koos happekoorimisega soovitud tulemusi on hapetele lisatud hulgaliselt peptiidkomplekse, mineraalaineid, vitamiine, põletikuvastaseid toimeaineid, tüvirakke ja hüaluroonhapet.

Uudsel tehnoloogial põhinevad intensiivsed probleemipõhised happed, mille tulemused on silmnähtavad juba esimesel korral!

Happed sisaldavad peptiidkompleksi tänu millele saavutatakse parimad tulemusi.

NB! Professionaalseks happehoolduse tegemiseks on vajalik läbida koolitus.

Dark spots, freckles,hyperpigmentation(melasma or chloasma),concept - skin lightening, skin whitening, fruit acids,AHA, Skin Brightening

MIKS ON CNC-HAPPED ERITI HEAD


Mis on happekokteil?

Uuenduslikud happekokteilid on mõeldud erinevatele nahaprobleemidele. CNC Cosmetic on välja töötanud kompleksi, kus on kokku viidud erinevad happed: AHA- happed, BHA-happed, piim-, retinool- ja askorbiinhape.

Lisaks selleks, et saavutada koos happekoorimisega soovitud tulemusi, on hapetele lisatud hulgaliselt mineraalaineid, vitamiine, põletikuvastaseid toimeaineid, tüvirakke ja hüaluroonhapet.

CNC Cosmetic happed sisaldavad lisaks glükool- ja õunhappele ka erinevaid peptiidkomplekse, millel on lai kasutusala. CNC Cosmetic lähenemine on individuaalne ja vastavalt kliendi naha seisukorrale ning probleemile – liigne vananemine, pigmenteerumine, akneprobleemid, liigkuivus, tundlik nahk, lõtvunud nahk – on võimalik paika panna personaalne hooldusplaan.

Tänu peptiidkompleksidele ja erinevatele hapetele, töötavad meie happed kõikides nahakihtides (epidermisest alusnahani). CNC happed on murepõhised – hape töötab just selles nahakihis, kus esineb probleem.

Näiteks, pigment tekib epidermis ehk marrasknahas. Probleemiga tegelev happekokteil sisaldab glükool-ja õunhapet, peptiidkompleksi, valgendavat hüaluroonhapet, ühtlustades koosmõjul nahatooni. Kokteilis olevad Šveitsiõuna tüvirakud aitavad aga kaitsta nahka ja V-lift peptiid tõstab naha elastsust ja parandab naha kontuuri. Seega võitleme pigmendiga, päikesest ja keskkonnast tulenevate naha kahjustustega korraga. Ning see ongi happekokteilide eelis!

Kui sügaval nahas happed toimivad?

Millised on hapete eelised?

Happed ei ole ainult naha koorimiseks, vaid tänapäeval on happed ka mitmete nahaprobleemide lahendajad.

CNC Cosmetic happed:

 • niisutavad;
 • kontuurivad;
 • vähendavad aknet ja leevendavad põletikulist nahka;
 • pinguldavad nahka;
 • vähendavad pigmenti ja kortse (tõstavad kortsupõhja);
 • parandavad raku energiat;
 • annavad nahale vajalikke mineraale, vitamiine ja antioksüdante.

Samuti, kuna meie hapete sees on retinool, mis stimuleerib kollageeni tootmist ja rakkude jagunemist, siis ühtlasi on see ka väga tugev vananemisvastane kompleks.

Tegemist on tõeliselt mugava ja tõhusa protseduuriga. Klient ei pea kartma ebamugavusi nagu naha koorumist või kipitust. Hooldus on täiesti valutu ja äärmiselt laiatoimeline. Hea vaheldus hooldusrutiinis. Tulemused on koheselt nähtavad ja pikaajalised. Taastumine aega ei vaja.

Kas protseduur hapetega on valulik? Kas on vajalik taastumisaeg?

Kas tulemust on võimalik näha juba peale esimest kasutuskorda?

Jah, tulemus on kohe nähtav. Ja mis peamine – see on pikaajaline! Eriti, kui kodus kasutatakse järelhoolduseks mõeldud spetsiaalseid tooteid, mis toetavad tehtud protseduuri. Näiteks hüaluroonhapet sisaldavad tooted.

Kuna CNC happed on tõhusad, siis soovitame happehooldust teha täiesti eraldi hooldusena.

Kui aga on tõesti soovi teha koos mõne aparaadiga, siis soovitame 10% niisutavat hapet, mida on võimalik teostada koos CNC teemantlihviga.

Kas happehooldust saab kombineerida ka aparaadihooldusega?

Kas happehooldust on võimalik ka kodustes tingimustes läbi viia?

Jah, kindlasti. Meil on koduhoolduseks terve happesari: happepuhastuse geel, eelkoorija, näokreem, kehakreem, happeampullid ja erinevad happekoorijad. Kõik kodus kasutatavad ja samuti ka abiks salongi happehoolduse ettevalmistajatena.

Kliendid CNC hapetest

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu CNC hapetele klientidel?

Kohene puhas tunne nahal peale hooldust. Nagu "paar kihti" oleks eemaldatud. Meeldib see, et nahk ei kooru korraga maha ja klient ei pea kannatama. Olen palju kiidusõnu kuulnud, kui pehme ja puhas nende nahk oli peale hooldust. Tihti soovitakse mitu hooldust järjest, sest meeldiv tunne on selle hooldusega neil eriti meeles:) Peale teist hooldust aga kaebavad vahel naha kuivust...

Annika Allmere

Meribella Ilusalong
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu CNC hapetele klientidel?

Nii kui püsti tõusevad juba nägu särab ja järgnevad päevad on veel eriti näha seda sära. Ja kui ühtlane on jume. Ja akne klientidel on tulemused silmaga märgatavad peale esimest protseduuri

Gerlin Rande

Iluhaldjas Jõhvis
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu CNC hapetele klientidel?

Väga head tulemused! Pehmed haped, minimaalne taastumine ja eriti hea tulemus kui kasutad koos sellega ja õige kodune hooldus happe perioodil, ennem ja pärast.

Viktoria Saks

Saks Wellness and Beauty
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu CNC hapetele klientidel?

Ei põhjusta koorumist, parandab naha kvaliteeti, meeldib teemantlihvimisega koos kasutada

Jaroslava Astrova

& SO WHAT Ilusalong
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu CNC hapetele klientidel?

Imeline. Särav nahk, niisutatus, akne puhul samuti imeline. Ka pigmendile.

Tuuliki Vakmann

Tuuliki DermaStuudio
Hinnang 10/10

KOOLITUSED


CNC HAPPEKOORIMINE (UUED HAPPED)

UUS CNC -happehooldus programm.

Inovaatilised uued CNC happed-uusim tehnoloogia hapete maailmas. Happed töötavad naha probleemi põhiselt ja sisaldavad peptiid komplekse.

Koolituse teemad:

 1. Kuidas ja kus  happed töötavad (nahas)
 2. Hapete toimeained
 3. näidustused ja vastunäidustused (kliendilepingud)
 4. Vastavalt naha probleemile, millist hapet valida
 5. Kuidas kasutada happeid  (pre ja järelhooldus)
 6. Töö omahind, hooldusplaanid
 7. Näidistöö

Koolituse kestvus: ca. 3h

Koolituse hind: 25 eur (happekoorimise stardipaketi soetajatele ja CNC-cosmetic püsiklientidele koolitus TASUTA )

13.03. 2024 kell 11- Tallinn

13.03.2024 kell 11- Tartus

MILLISEID HAPPEID ME PAKUME


10%

Niisutuskompleks

Lisaks glükool- ja õunhappele kasutatakse pentavitiini (peptiidkompleks), mis on tugev niiskuse püüdja ja säilitaja. Pentavitiin ja niisutuskompleks Aquaxyl 3D koos hüaluroonhappega kaitsevad nahka niiskuskao eest.

20%

Kaitse ja rahustamine

See hape on mõeldud tundlikule, kuperoossele, põletikulisele ja ebapuhtale nahale. Sisaldab glükoolhapet koos glücoiniga, mis stimuleerib rakkude paljunemist ja on tugev rakkude kaitse. Echinacea omab põletikuvastast ning rahustavat toimet.

40%

Pinguldus

Glükool-, retinoolhappe ja kombucha kokteil, mis on ideaalne armide raviks. Taastab kollageeni tootmise ja parandab naha struktuuri ning kontuuri. Retinool ja kombucha on tugevad antioksüdandid ning rikkalikud vitamiinide ning mineraalide poolest. Retinool pärsib DNA kahjustusi ning aktiveerib kollageeni sünteesi.

60%

Tõstva toimega

Tõstva toimega ja sära andva efektiga happekokteil. Lisaks hapetele sisaldab kokteil ka V-lift vananemisvastast peptiidi, mis taastab nahas funktsionaalsete kiudude struktuuri. Happes olev valgendav hüaluroonhape ühtlustab nahatooni ning Malus Domestica õuna tüvirakud võitlevad ealise vananemise vastu. Hape sobib kontuuri kaotanud, sügavate kortsudega ja elastsuse kaotanud nahale.

Ent happe tugevuse protsendi hindamise kõrval on veelgi olulisem selle pH väärtus. Sest see näitab happe tõelist toimevõimet – mida madalam on pH väärtus, seda tugevam on hape. CNC happete pH on madalam kui 2,6.

Soovid oma töös kasutada CNC Cosmetic happeid? Võta ühendust!

  Klienditeenindus
  E-N 9.00-17.00
  (+372) 535 699 93
  info@beautyinstitute.ee

  Sanda Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyistitute.com

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy