Aparatuurkosmeetika osamaksetega

CNC Cosmetic on üks viiest juhtivast vananemisvastase kosmeetika tootjast kogu maailmas. Oleme usaldusväärsed partnerid, kelle aparaadid on toodetud Saksamaal ja vastavad EU nõuetele. Samuti on meie aparaadid pälvinud Euroopa Ilufoorumi 1. kohad. Valikus on 10 aparaati– seega leiavad kõik endale ja oma klientidele sobiva.


Aparaathooldused on aina rohkem populaarsust koguv naha hooldusviis klientide hulgas ja kombineerides aparaate manuaalhooldusega on tulemused eriti head.
Samuti on aparaadiga tehtava hoolduse omahind palju soodsam ja seeläbi ka teenimise võimalus suurem.

Kosmeetika aparaati ostes veendu alati, et selle aparaadiga võib kosmeetik Eestis töötada, aparaathooldus oleks kliendile ohutu ja koolitus aparaadiga töötamiseks korralik. Veendu, et pöörad tähelepanu ka garantiile ja sellele, et varuosad oleksid kiirelt saadaval.

Kindlasti proovi ka aparaadihooldust omal nahal, et tunda ja näha tulemust. See aitab teha õiget ostu otsust. Siit saad uurida näidishoolduste kohta meie juures.

Kõikide meie aparaatide eest on võimalik tasuda osamaksetega. Osamaksetega tasumisel on intress 0% ja sissemaks 0€

MIKS OSTA APARAAT OSAMAKSETEGA?


Kas aparaat osta või rentida?

Kui oled kindel aparaadis ja selle võimetes, siis tasub see kindlasti osta. Ostes aparaadi osamaksetega on osamaksed väiksemad kui aparaadi rent ja osamaksete perioodi lõpuks oled aparaadi omanik.
Kui Sa veel päris kindel ei ole, kas see aparaat on Sulle, siis on võimalik aparaat näiteks 1ks kuuks rentida ja vaadata, kuidas Su kliendid suhtuvad ja millise tulemuse aparaat toob.

Aparaadi saab kätte kohe, kui on läbitud koolitus antud aparaadiga töötamiseks ja osamaksete leping on allkirjastatud. Esimene makse tuleb tasuda alles järgmisel kuul.

Kas saan aparaadi kohe kätte, et tööle asuda?

Millest koosnevad osamaksed?

Ostes meie kosmeetikaaparatuuri osamaksetega tasud ainult aparaadi eest. Me ei lisa aparaadi maksumusele intressi.

1 kliendi töö kuus = 1 osamakse. See tähendab, et teed aparaadiga ühe hoolduse kuus ja ühe kuu osamakse on tasutud ja ülejäänud tööd on Sinu boonuseks ja aparaat on osmakse perioodi lõpuks Sinu oma.

Kui palju peab tööd tegema, et aparaat ära tasuks?

Mida teha juhul, kui aparaat läheb katki või on muud probleemid?

Kui aparaadiga on probleeme, võta kohe meiega ühendust ja leiame igale murele lahenduse.
Kui aparaat läheb katki, siis saadame aparaadi Saksamaale parandusse ja tagame asendusaparaadi 48 tunni jooksul.
Samamoodi, kui on maksetega probleeme, siis võta kohe ühendust ja iga mure saab lahendatud.

Üldjuhul on võimalik kasutada ka teiste firmade tooteid, kuid on mõned aparaadid, mis vajavad spetsiifilisi tooteid (nt Microneedlingus steriilsed seerumid ja RF Lifting geelid, samuti Hydra Face One seerumid). Juhul, kui otsustad kasutada teiste firmade tooteid, pead olema kindel, et neid võib kasutada aparatiivkosmeetikas ja see on kliendile ohutu.
Osamaksete perioodil soovitame kasutada kasvõi osaliselt aparaadi juurde käivaid töövahendeid, et tagada kliendi maksimaalne rahulolu, turvalisus ja silmnähtav hoolduse tulemus.
Aitame valida just Sulle sobivad tooted, et oleks kergem tööd alustada või kaasata oma töösse uus sari, lisades juba olemasolevatele sarjadele midagi uut ja põnevat.
Kasutades teiste firmade tooteid ei ole meil võimalik vastutada ohutuse ja tulemuslikkuse eest.

Kas aparaadiga saab kasutada teiste firmade tooteid?

Miks osta CNC Cosmetic aparaat?

CNC Cosmetic aparaadid on Saksa kvaliteediga, innovatiivsed ja tagavad kohesed tulemused, mis õige hooldusplaani ja järelhoolduse abil püsivad pikaajaliselt.
Meie valikus on erinevad aparaadid:

 • SKIN OXYmizer
 • Teemantlihv ehk DMD
 • Hydra Face One®
 • Mesoporatsioon
 • Micro-needling dermapen
 • ColdPLASMA
 • RF Lifting

CNC Cosmetic aparaadid on pärjatud Beauty Forum Stars Award auhinnaga.
Kõik meie pakutavad aparaadid vastavad EMV- ja CE-turvanõuetele. Koos professionaalsete koolituste ja hooldusplaanidega ei pea Sa ise millegi pärast muretsema – saame pakkuda kosmeetikaaparatuuri täislahendusi.
Kuna tegemist on intensiivsete kosmeetilisete protsessidega, on aparaatide ostmise eelduseks koolitus, kuidas neid ohutult ja efektiivselt kasutada.

Meie aparaatide kontseptsioonidega saad tutvuda koolitusel, broneerides aja näidishooldusele või võttes meiega ühendust info@beautyinstitute.ee
Igal juhul oleme me valmis, et leida parim lahendus just Sulle.

Millised on võimalused aparaadiga tutvumiseks?

Kliendid meist

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu RF-Lifting protseduurile oma klientidel?

Väga häid tulemusi, kliendid on ise väga rahul. Tooks esile suuümbruse kortsukeste märkimisväärne silenemine. Kauakestev tulemus. Tegin endale kuurina vaid 4x ja tulemust märkasin pea pool aastat.

Annika Allmere

Meribella Ilusalong
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu Hydra Face One® protseduurile oma klientidel?

Super mõju on antiageingul . Lihtsalt super. Pole veel ühtegi klienti, kes sellesse aparaadi hooldussesse pole armunud.

Gerlin Rande

Iluhaldjas Jõhvis
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu ColdPlasma protseduurile oma klientidel?

Super põletikuvastane toime, lümfidrenaažimassaaž ja hooldus samal ajal. Tulemuseks on klaar nahk!

Viktoria Saks

Saks Wellness and Beauty
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu teemantlihvi protseduurile oma klientidel?

pooride tsooni vähendamine, mis toob kaasa põletikuliste elementide kadumise, suurepäraselt kombineerituna teiste seadmetega

Jaroslava Astrova

& SO WHAT Ilusalong
Hinnang 10/10

Millist mõju/tulemust oled märganud tänu micro-needlingu protseduurile oma klientidel?

Üks lemmikumaid protseduure jällegi. Pikaajaline mõju, näonaha pinguldumine, tekstuuri pos.muutused, sära!

Tuuliki Vakmann

Tuuliki DermaStuudio
Hinnang 10/10

KOOLITUSED


CNC Cosmetic aparaatide tutvustuskoolitus

Koolituse eesmärgiks on Teile tutvustada aparatiivset kosmeetikat.

 1. Aparatuuri eelised  manuaalse hoolduse ees. Kvaliteetne aparatuur võimaldab efektiivsemat tööd ja loob suuremaid võimalusi kasumi teenimiseks. Tagame kliendi rahulolu ja kohesed silmaga nähtavad tulemused.
 2. Koolitusel räägime erinevatest aparaatidest, nende toimemehhanismidest, tõhususest, hooldusplaanidest, omahindadest, tööpõhimõtetest.
 3. Aparatiivkosmeetika toodete eripära – aparaatidega töötamisel on eriti oluline kasutada töövahendeid, mis on mõeldud just nimelt aparatiivse kosmeetika jaoks. Nii saavutame parimad võimalikud tulemused.

Aktiivainete ühildamine aparatiivses kosmeetikas ja koduhoolduses on edu võti.

Aparaadid, mida tutvustame:

 • ColdPLASMA
 • Teemantlihv
 • Mesoporatsioon
 • MicroNeedling
 • RF lifting
 • Hydra Face one
 • Naha analüsaator

Koolituse kestvus: ca. 4h

Koolituse hind: TASUTA

Telli koolitus- Tallinn

Telli koolitus- Tartu

MILLISEID APARAATE ME PAKUME


SKIN OXYmizer

Uus innovaatiline protseduur – naha noorendamine aktiivainete difusiooni kaudu, mis võimaldab personaalset lähenemist igale nahatüübile.

Ainulaadset 3-faasilist hooldust saab kasutada erinevate probleemide lahendamiseks: pigmendilaigud, meno-ageing, akne, ärritunud nahk, suitsetamisest kahjustunud nahk, kuperoosa ja päikesekiirguse kahjulik mõju.

Soft-Needling SN4

Innovatiivne Soft-Needling SN4 näohooldus BAEHR BEAUTY CONCEPTilt, mis ühendab endas neli spetsiaalselt väljatöötatud hooldusetappi
Erakordne vananemisvastane hooldus, mis viib naha uuele elujõu tasemele. See on täiuslik kombinatsioon tõhususest ja luksusest neile, kes soovivad silmnähtavaid tulemusi ilma kirurgilise sekkumiseta.

Micro needling PRO

Micro needling PRO on kolme hooldusmeetodiga süsteem, mis on suunatud vananevale ja probleemsele nahale, pakkudes intensiivsemat hooldust, efektiivsemaid tulemusi ning rohkem võimalusi.
See võimaldab toimeainete sügavamat imendumist, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning pakub erinevatele nahatüüpidele sobivaid lahendusi

Hydra Face One®

CNC hydra face one® on dermatseutiline hooldussüsteem terve ja kauni naha taastamiseks, andes nahale eriliselt noorusliku sära.
Hooldussüsteem põhineb Vortex-tehnoloogial. Sel on nahale ülitõhus toime: tõmbab nahapooridest välja kõik saasteained, mustuse ja rasu ning samas varustab nahka tugevate antioksüdatiivsete toimeainetega.

Teemantlihv ehk DMD

Teemantlihvimine on õrn ja valutu viis surnud naharakkude eemaldamiseks – see stimuleerib naha loomulikku uuenemist ja parandab silmnähtavalt naha tekstuuri.
Naha mehaanilist koorimist ehk mikrodermabrasiooni teostatakse aparaadiga, mille otsikus on naturaalsed teemandid.

Mesoporatsioon

Mesoporatsioon on õrn ja valutu alternatiiv mesoteraapiale, kus toiteaitete nahka viimiseks kasutatakse nõelu.
See tähendab, et mesoporatsiooniga ei kaasne verevalumeid, taastumisaega ei ole ja puudub infektsioonioht.

Micro-needling dermapen

Dermapen on käepärane aparaat, mille otsikuks on nahaavasid tekitavad nõelad.
Pisikesed nõelatorked stimuleerivad naha mikrotsirkulatsiooni, mis omakorda suurendab naha võimet aktiivaineid vastu võtta – micro-needling suurendab toimeainete imendumist nahka umbes 80 protsenti.

ColdPLASMA

ColdPLASMA on sensatsiooniline vahend võitluses vananemisilmingutega, ebapuhta ja aknese nahaga ning kuperoosse ja põletikulise nahaga. ColdPLASMA leevendab rosaatsead, aitab soodustada haavade paranemist ning on efektiivne vahend võitluses seen- ja herpesinfektsioonidega.
Erinevalt laserkiirtest ei tekita plasma kahjustusi naha, vere ja sidekoe komponentides.

RF Lifting

RF-hooldus on kosmeetikute ainuke võimalus mõjutada naha dermist – naha aluskoe üles soojendamiseks kasutatakse bi-, tri- ja multipolaarseid raadiolainete modulatsioone. Selle abil seotakse kokku kollageeni fibrillid ja stimuleeritakse uue kollageeni sünteesi.
Nahk pinguldub ja kortsud taanduvad ilma kirurgilise sekkumiseta!

Naha analüsaator

Naha analüsaatori kasutamine on lihtne viis kõige õigema nahahoolduse valimiseks.
Naha analüüs aitab koguda infot naha kohta, arhiveerida andmeid ja jälgida oma töö tulemuslikkust. Kui tead oma kliendi naha tegelikke parameetreid, saavutad nahahoolduses maksimaalse tulemuse.

Soovid oma töös kasutada CNC Cosmetic aparaate? Võta ühendust!

  Klienditeenindus
  E-N 9.00-17.00
  (+372) 535 6993
  info@beautyinstitute.ee

  Sanda Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyistitute.com

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy