BEAUTY INSTITUTE

CNC Cosmetic ametlik maaletooja ja edasimüüja Eestis.


2001. aastal ühinesid huvi ja uudishimu ilu ja innovatsiooniga. Selle kohtumise tulemusel sündis Beauty Institute, kes on Saksa kosmeetika tootja CNC Cosmetic ametlik maaletooja Eestis, Soomes ja Lätis.

CNC Cosmetic on spetsialiseerunud aparaadikosmeetikale – meditsiiniliselt testitud aparatuurile koos sinna juurde kuuluvate kontseptsioonidega – salongitoodete hoolduplaanide ja koolitustega.

Meie tootekataloogi kuulub üle 500 professionaalse nahahooldustoote. Teeme koostööd üksnes ilustuudiote, salongide ja kosmeetikutega.

Pakume oma klientidele tuge ja koolitusi nii protseduuride tegemiseks, efektiivsemaks müügitööks kui ka teadlikkuse tõstmiseks. Selleks täiendame ennast pidevalt seminaridel ja koolitustel välisriikides ning tootja CNC Cosmetic koolitustel Saksamaal. Soovime kasvada ja areneda koos oma klientidega!

Beauty Institute esindused asuvad Tartus, Tallinnas ja Riias, kuid meil on ilusalongidest ja kosmeetikutest koostööpartnereid kõikjal Eestis.

MIKS VALIDA MEID?

Kui valite partneriks Beauty Institute’i, saate kõik ilusalongi jaoks vajaliku ühest kohast – aparatuuri, enam kui 2400 tootest koosneva kvaliteetse tootevaliku ja täiendkoolitused, kuidas iluteenuseid  rohkem ja paremini müüa.


Korraldame kevaditi ja sügiseti koolitusi, mis aitavad kaasa iluteenindajate arengule ja edule – meie klientidele on CNC koolitused TASUTA.

Meie poolt pakutavad aparaadid võimaldavad pakkuda klientidele tõhusat hooldust madalate kuludega, mis loob salongidele parema teenimisvõimaluse.

Aitame koostada mitmekülgseid hoolduplaane, et saaksite pakkuda klientidele tõhusaid ja pikaajalise mõjuga protseduure.

Pakume realisatsioonimüügi võimalust koos näpunäidetega efektiivsemaks müügiks – st võimalust kasvatada salongi müügikäivet investeeringuid tegemata.

Alates 2018. aastast võimaldame soetada aparatuuri osamaksetena intressideta.

Alates 2019. aastast pakume aparatuuri renditeenust paindlikel tingimustel.

CNC Cosmetic rohkem kui ilu

CNC Cosmetic on üks viiest juhtivast vananemisvastase kosmeetika tootjast kogu maailmas.


CNC Cosmetic on kosmeetilise innovatsiooni ja arengu eest kirglikult seisnud üle 30 aasta. Alustati üheksa nahahooldustootega, kuid tänu efektiivsetele aparaadikontseptsioonidele ja laiale tootevalikule on nüüdseks tegemist ilusalongide ja kosmeetikute usaldusväärse partneriga. 

Ettevõtte edu saladus on olnud aktiivainetepõhised kontseptuaalsed lahendused. Alates CNC Cosmetic algusaegadest on eesmärgiks võetud kosmeetiliste probleemide efektiivne lahendamine, kuivõrd iluteenindaja poole pöördutakse üldiselt murega, millele soovitakse lahendust leida.

Teemantkoorimine, mesoporatsioon, mikro-nõelravi, RF-Lifting ja ColdPLASMA on osutunud asendamatuteks abilisteks tulemustele orienteeritud kosmeetikutele.

Beauty Institute on Saksamaal paikneva CNC Cosmetic GmbH toodete ja kontseptsioonide ametlik edasimüüja Eestis, Soomes ja Lätis, kes toob ilumaailma uued suunad salongideni võimalikult kiiresti.

Võtke meiega ühendust

  Klienditeenindus
  E-N 9.00-17.00
  (+372) 535 699 93
  info@beautyinstitute.ee

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy