Uue CNC Skin OXYmizeri esitluspäevade kroonika

Meie CNC Skin OXYmizeri esitluspäevad olid suurepärased ja ületasid kõik ootused! Osalejate suur huvi ja positiivne tagasiside näitasid, kui oluline ja oodatud see innovaatiline aparaat Eesti ilusalongides on. Oleme ülimalt tänulikud kõigile, kes üritustel osalesid ja aitasid kaasa nende edukaks muutmisele.

9 põhjust, miks hüaluroonhape on ilumaailma superstaar!

Kui otsid lahendust kuiva naha vastu või soovid lihtsalt säilitada tervislikku sära, on Hüaluroonhappe ilutooted suurepärane valik. Hüaluroonhappel (HA) on erakordne võime niisutada ja noorendada nahka, mis teeb sellest paljude enimmüüdud ilutoodete võtmekomponendi. Naudi ilutoodete niisutavat jõudu ja muuda oma hooldusrutiin nooruse allikaks!

2B Bio Beauty- kui loodus inspireerib kosmeetikatooteid

Jaanuaris on tulemas koolitus Tallinnas, kus tutvustame nahahooldus sarja Belgiast- 2B Bio Beauty®. Samalt tootjalt on meil juba mõnda aega saadaval kehahooldustooted Minceur2011, mille olete väga hästi omaks võtnud. Nüüd on aeg laiendada ja uuendada oma salongis nahahooldusvõimalusi loodusliku ja uuendusliku biokoorimisega ja erinevate toodetega, mis on looduslikud ja toetavad salongi tehtavat biokoorimist.

Privacy Policy