bio oxygel 50 ml

2B Bio Oxygel -Energiat Lisav Ekstrakt

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Hind nähtav partneritele – logi sisse
 • Kirjeldus
 • Lisainfo

Kirjeldus

Regulaarne kasutamine neutraliseerib vabad radikaalid (paljude vananemismärkide peamine põhjus), taastab rakke lisatud hapniku abil. See kannab paremini naha sisse ka teisi järgmiste hoolitsuste koostisosi. 2B Bio Oxygel on superaktiivne vananemisvastane niisutav  kontsentreeritud ekstrakt. Niisutusvahendeid tuleb kasutada pärast oksügeeli.

Ravi ajal: Oxygel leevendab 2B Bio Peeling’i põhjustatud kipitustunnet,  varustades nahka hapnikuga ja  stimuleerides vereringet

Peamised aktiivained:

Perfluorodekaliin: aktiivne koostisosa, mis suurendab hapniku taset nahas. Niipea, kui rakkude ainevahetus on paremini hapnikuga varustatud, stimuleerib see kollageeni tootmist. Nahk muutub siledamaks ja pinguldatumaks, näib silmnähtavalt nooremana.
Sepicalm®: rahustav lipoaminokompleks, mis on rikastatud magneesiumi ja kaaliumiga, mis toimib kaitsekilbina väliste kahjustavate elementide (saaste, stress, tubakas, kliimaseadmed, ultraviolettkiirgus…) vastu.
Atlas®: suure tõhususega niisutav aine.

Tulemused:

Rohkem hapnikku = rohkem elujõudu. Taastades noorusliku sära ja särava naha, aitab oksügeel teie näojoontel näida lõdvestunumana.

Kõige värskendavam geel, mis jätab naha uskumatult pehmeks. Puhas ja terve nahk.

Kuidas kasutada:

Hommikuti ja õhtuti, enne 2B Bio Hydravit hoolduskreemi. Ärge unustage kanda oksügeeli kaela tagaküljele, lõua alla ja käeseljale. Need sageli tähelepanuta jäänud kohad saavad palju võimalusi keskkonnakahjustuste tekkeks.

 

Lisainfo

Kogus

15 ml, 150ml, 50 ml

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy