eiskugel-aqua_30458_1_1280x1280@2x
eiskugel-aqua 2
eiskugel-aqua 3

Jääkuul Aqua Massaažiks 1Tk

Tootekood: 30458 Kategooriad: , ,
Hind nähtav partneritele – logi sisse
 • Kirjeldus

Kirjeldus

Uuenduslikud massaaži jääkuulid  AQUA muudavad teie raviprotseduure revolutsiooniliselt. Saate kinkida oma klientidele spetsiaalselt kohandatud hoolitsusi ja pakkuda optimaalset harmooniat ja heaolu. Kuulid, mis on valmistatud borosilikaatklaasist,  sisaldavad spetsiaalset vedelikku, mis jahtub lühikese aja jooksul. Käepide on valmistatud silikoonist. AQUA jääkuulid täiustavad nahapoore ja panevad stressis, kahvatu naha taas särama. Vähendavad jalgade turset, väsinud jalad muutuvad  värskeks. Jääkuuli kasutamine ei nõua uute massaažitehnikate õppimist,  massaažitehnika on sarnane kuumakivihooldusele.  Ainult professionaalseks kasutamiseks.
Ettevalmistus:

Asetage jääkuulid sügavkülma.  Oodake umbes 20 minutit, kuni kuul on jahtunud (selles sisalduv vedelik jahtub, ilma et see jäätuks).Võtke kuul välja, kuivatage (kondentsvesi) ja alustage või jätkake ravi.

Kasutamine:

Maksimaalne kasu saadakse kahe jääkuuli samaaegsel kasutamisel. On oluline, et alati oleks külmikus kuulid juhuks, kui esimesed kuulid üles soojenevad . Nii väldite järske temperatuurimuutusi. Asetage jääkuulid AQUA näole, rinnale ja kehale, võimalik kasutada ka koos massaažiõlide või eeterlike õlidega,  tehke paralleel-, risti-, spiraal- või ringikujulisi liigutusi. Sõltuvalt tehtava massaaži tüübist ja ravitavast probleemist rakendatakse erinevat survet. Kuuli saab kasutada ka seerumite, geelmaskide, biotselluloosimaskide, termoesteetiliste sidemete või termomudadega kehamähiste puhul, et suurendada tõhusust ja klientide heaolu. Kasutada kuuli alumist pida, et saaks maksimaalselt tunda selle värskust/külma. Samas saab kasutada ka kitsamate külgedega osa, kui soovite spetsiaalselt ravida teatud kehaosi, kuhu laia küljega on raske ligi pääseda.
Puhastamine:
Massaažikuuli saab hõlpsasti puhastada ja desinfitseerida vee ja antibakteriaalse pesuvahendiga.
Vastunäidustused:
Ärge kasutage jääpalli AQUA rasedate, vigastuste, lahtiste haavade ja kapillaaride hapruse korral. Kahtluse korral küsige alati enne ravi alustamist nõu arstilt.

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy