massagekugeln-set-gold-aqua_80046_1280x1280@2x

Massaažikuulide Komplekt Gold +Aqua

Saadavus: Laos Tootekood: 80046 Kategooriad: , ,
Hind nähtav partneritele – logi sisse
 • Kirjeldus

Kirjeldus

GOLD soojuskuul ja AQUA jääkuul.

Harmoonia ja heaolu teie klientidele.

Uuenduslikud soojuskuulid GOLD ja jääkuulid AQUA muudavad teie raviprotseduurid revolutsiooniliseks. Saate luua oma klientidele spetsiaalseid hoolitsusi ja pakkuda optimaalset harmooniat ja heaolu. Soojuskuulid on valmistatud borosilikaatklaasist, mis sisaldavad spetsiaalset vedelikku, mis soojuskuuli GOLD puhul kuumeneb kokkupuutel kuuma veega või jääkuuli AQUA puhul jahtub jahedas lühikese aja jooksul. Käepide on valmistatud silikoonist.
BAEHR soojuskuul GOLD: soojuskuulid soodustavad toimeainete imendumist ja neid iseloomustab eriti lihaseid lõdvestav toime. Seetõttu on need ideaalsed kaelalihaste lõdvestamiseks. Kuulid GOLD on parimad lõõgastushoolduseks ning sobivad ideaalselt nii näole kui ka kehale.
BAEHR jääkuul AQUA: Jääkuulid AQUA aitavad võidelda naha probleemidega ja muuta stressis ja väsinud naha taas säravaks. Nad võivad vähendada jalgade turset ja turgutada väsinud jalgu. Kuulide kasutamine ei nõua uute massaažitehnikate õppimist, sest massaažitehnika on sarnane kuumakivihooldusele.
Ainult professionaalseks kasutamiseks.

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy