pl spray

Medical Skin Spray 75Ml

Saadavus: Laos Tootekood: 121002 Kategooriad: ,
Hind nähtav partneritele – logi sisse
 • Kirjeldus

Kirjeldus

Spreid on lihtne ja kiire kasutada, töötab nahal kui kaitsev hüdrogeel. Niisutab nahka ja moodustab nahale kerge kaitsekile.
Sobib kasutamiseks nahaärrituste, haavade, ebapuhta naha ja kõigi teiste põletikuliste ja mikroobide põhjustatud probleemide korral. Toode ei ärrita nahka ja on valutu. Kasutuse kestvus ei ole piiratud. Toodet kasutatakse naha puhastamiseks, niisutamiseks, pikaajaliseks niisutuseks, sprei loob ideaalse keskkonna haavade paranemiseks, toetades seeläbi naturaalset paranemisprotsessi. Tootes sisalduv sodium hypochlorite <0,08% (elektrokeemiliselt aktiveeritud mineraalsoola lahus), on väga laia spektriga bakterite, viiruste, toksiinide ja seente hävitaja, võimaldades intensiivset ja tõhusat puhastust.

Eelised:

 • ei ärrita nahka
 • kasutatakse laialdaselt ja lokaalselt
 • moodustab kaitsekile ja soodustab taastumist

Sobilik: mikroobide põhjustatud nahaprobleemid.

Toimeaine: sodium hypochlorite <0,08% (elektrokeemiliselt aktiveeritud mineraalsoola lahus).

Kasutamine: enne kasutamist raputage pudelit! Enne kasutamist on soovitatav kasutada Medical Skin Cleanserit, mis on sobilik naha intensiivseks puhastamiseks. Piserdage spreid lühikeste intervallidega mitu korda, kuni nahk on täielikult niisutatud. Kerge kloori lõhn on märk toote tõhususest ja aktiivsusest. Lõhn haihtub kiiresti. Puuduvad kõrvaltoimed ja allergilised reaktsioonid.Koostoimet teiste toimeainetega ei esine. Kasutamist raseduse ja imetamise ajal tuleb hoolikalt kaaluda.
Ärge kasutage Plasma spreid veritsevatele haavadele.

Ohutusjuhend: ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige silma sattumist.
Hoida laste eest kaitstult. Kasutada vaid kahjustamata toote pudeleid. Tooteid võib kasutada vaid etteantud säilivustähtajal ja peale avamist, kuid mitte kauem kui 3 kuud.

NB! Sobilik kasutada koos CNC Cold Plasma aparaadiga.

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy