w-rmekugel-gold_30420_1_1280x1280@2x
w-rmekugel-gold 2

Soojenduskuul Gold Massaažiks 1Tk

Saadavus: Laos Tootekood: 30420 Kategooriad: , ,
Hind nähtav partneritele – logi sisse
 • Kirjeldus

Kirjeldus

Uuenduslikud  soojenduskuulid GOLD muudavad teie raviprotseduure revolutsiooniliselt. Saate kinkida oma klientidele spetsiaalselt kohandatud hoolitsusi ja pakkuda optimaalset harmooniat ja heaolu. Kuulid, mis on valmistatud borosilikaatklaasist,  sisaldavad spetsiaalset vedelikku, mis soojenevad kuumas vees. Käepide on valmistatud silikoonist. Soojuskuulid soodustavad toimeainete imendumist. Kuulikestele on iseloomulik  lihaseid lõdvestav toime ja seetõttu on need ideaalsed kaela massaažiks. Soojuskuulid GOLD on parimad lõõgastushoolduseks, sobivad ideaalselt näole ja kehale. Soojuskuuli kasutamine ei nõua uute massaažitehnikate õppimist,  massaažitehnika on sarnane kuumakivihooldusele.  Ainult professionaalseks kasutamiseks.
Ettevalmistus:

Täitke kuumanõu veega, mis suudab hoida temperatuuri 45 °C, soojendage vesi. Asetage soojuskuul GOLD täielikult vette, oodake 10-15 minutit.  Võtke kuul veest välja, kuivatage ja alustage või jätkake ravi.

Kasutamine:

Maksimaalne kasu saadakse kahe soojakuuli samaaegsel kasutamisel. On oluline, et  oleks olemas soojad  kuulid juhuks, kui esimesed kuulid jahtuvad . Nii väldite järske temperatuurimuutusi. Asetage soojakuulid GOLD  näole, rinnale ja kehale. Võimalik kasutada ka koos massaažiõlide või eeterlike õlidega,  tehke paralleel-, risti-, spiraal- või ringikujulisi liigutusi. Sõltuvalt tehtava massaaži tüübist ja ravitavast probleemist rakendatakse erinevat survet. Kuuli saab kasutada ka seerumite, geelmaskide, biotselluloosimaskide, termoesteetiliste sidemete või termomudadega kehamähiste puhul, et suurendada tõhusust ja klientide heaolu. Kasutada kuuli alumist pida, et saaks maksimaalselt tunda selle soojust. Samas saab kasutada ka kitsamate külgedega osa, kui soovite spetsiaalselt ravida teatud kehaosi, kuhu laia küljega on raske ligi pääseda.
Puhastamine:
Massaažikuuli saab hõlpsasti puhastada ja desinfitseerida vee ja antibakteriaalse pesuvahendiga.
Vastunäidustused:
Ärge kasutage soojenduskuule rasedatel, vigastuste, lahtiste haavade ja kapillaaride hapruse korral. Kahtluse korral küsige alati enne ravi alustamist nõu arstilt.

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy