ColdPLASMA saavutas 2019. aasta Euroopa Ilufoorumil esikoha!

Beauty Institute-i eesmärk on alati olnud tuua Eesti kosmeetikuteni esimeste seas kosmeetika aparaadid ja hooldused, mis on kogu maailmas läbimurdelise tähtsusega. Ühena viimastest sellistest aparaatidest tõime oma klientideni CNC Cosmetic ColdPLASMA apraadi, mis on viimase 5 aasta kõige innovaatilisem leid kosmeetikamaailmas.

Mis on ColdPLASMA?

Kui igapäevaselt räägime, et ainel on kolm olekut – tahke, vedel, gaasiline – siis tegelikult on olemas ka neljas: plasma. Tegemist on kõrge elektrijuhtivusega gaasi laadse ainega, mis töötab kõrgematel lainesagedustel kui laser. Plasmas genereeritud energiavälja saab suunata nahka seda puudutamata. Me ei kahjusta nahka ja puuduvad kõrvalnähud. Protseduur on 100% ohutu.

Miks muudab ColdPLASMA protseduuri läbimurdeliseks?

ColdPLASMA protseduur loob kosmeetikutele enneolematud võimalused võitluseks vananemise ilmingutega.

ColdPlasma koos CNC Cosmetic hüaluroonhappega on andnud vananemisvastases sektoris võrratuid tulemusi (tulemused kliiniliselt testitud ja raporteeritud).

Seda on meditsiinis kasutatud juba enam kui 6 aastat nii steriliseerimiseks, haavade raviks kui ka verejooksude peatamiseks.

ColdPLASMA innovaatiline aparaat pälvis 2019. aasta Euroopa ilufoorumil esikoha!

Kosmeetikud saavad ColdPLASMA aparaati kasutada mitmete iluhoolduste pakkumiseks, sealhulgas:

võitluses rasuse ja aknese nahaga (ka põletikuline akne)

vananemisilmingute vähendamiseks

kuperoosa ja nahapõletike leevendamiseks

rosaatsea leevendamiseks

haavade paranemise soodustamisel

võitluseks seen- ja herpesinfektsioonide vastu

ColdPLASMA hävitab 99,9 % nahal olevatest bakteritest, seentest ja viirustest ning vähendab nende moodustumist. Samuti kiiirendab protseduur rakkude migratsiooni ja jagunemist, stimuleerib vereringet ja edendab hapniku rikastamist nahas. Plasma töötab kui elektroporatsioon, mis avab meie naha niiskuskanalid ja tänu sellele saame vajalikud aktiivained transportida sügavamatesse naha kihtidesse, hooldatavasse, ravitavasse piirkonda.

Tänu ColdPLASMA kontseptsioonile on kosmeetikutel võimalik pakkuda hooldusi, mis varasemalt jäid vaid meditsiinivaldkonda – alates võitlusest vananeva nahaga kuni keeruliste, põletikuliste nahaprobleemide leevenduseni.

Proovi ColdPLASMA aparaati ka oma salongis!

Soovid tunda ColdPLASMA protseduuri suurepäraseid tulemusi omal nahal ja pakkuda seda ka oma klientidele? Pakume ColdPLASMA aparaadi renti paindlikel tingimustel!

Rendihind alates 189 € kuus!

Aparaadi rendipakett sisaldab CNC Cosmetic ColdPLASMA aparaati, koolitust võimaldamaks iluteenindajatel aparaadi kontseptsiooni õigesti rakendada ja töövahendeid tulemusliku nahahoolduse pakkumiseks.

Soovi korral on võimalik kasutada aparaati 1 kuu tasuta – ning selle põhjal otsustada, kas soovid ColdPLASMA hooldust ka oma salongi klientidele pakkuda. Tasuta proovikuu tingimusteks on aparaadi koolituse ja alustamiseks vajalike töövahendite tellimine. Kui otsustate pärast proovikuud, et see aparaat ei ole teie jaoks, saate selle tagastada ja lisakohustusi ei kaasne.

Soovi korral on võimalik ka aparaat välja osta – pakume selleks intressita järelmaksu. Tutvu aparaadi ostutingimustega lähemalt SIIN

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy