2B Bio Beauty- kui loodus inspireerib kosmeetikatooteid

Jaanuaris on tulemas koolitus Tallinnas, kus tutvustame uut nahahooldus sarja Belgiast- 2B Bio Beauty®. Samalt tootjalt on meil juba mõnda aega saadaval kehahooldustooted Minceur2011, mille olete väga hästi omaks võtnud. Nüüd on aeg laiendada ja uuendada oma salongis nahahooldusvõimalusi loodusliku ja uuendusliku biokoorimisega ja erinevate toodetega, mis on looduslikud ja toetavad salongis tehtavat biokoorimist.

2B Bio Beauty® pakub igapäevaseks kasutamiseks mõeldud professionaalseid näo- ja kehahooldus- ning kosmeetikatooteid, mille eesmärk on aidata teil taastada terve ja loomulikult ilus nahk.

2B Bio Beauty® tootevaliku keskmes on 2B Bio Peeling. See professionaalselt läbiviidav hooldus põhineb 100% looduslikel koostisosadel. Need pärinevad taimedest ja mineraalidest, võimaldades naha sügavat taastumist.

2B Bio Peeling uuendab kahjustatud nahka, puhastab rasust nahka ja annab  hüperpigmenteerunud jume korral nahale sära. Kõik tooted on optimaalse tõhususe tagamiseks rikastatud hoolikalt valitud looduslike toimeainetega.

Terviklahendusena saab 2B Bio Peeling hooldusi läbi viia hoolduskuuride vormis, pakkudes seega püsivate tulemuste saavutamiseks regulaarset järelkontrolli.

2B BIO PEELING: 7 TAIME- JA MINERAALAINE EKSTRAKTI SÜNERGIA

2B Bio Peeling on toode, mida kasutatakse käsitsi mikrodermabrasioonis – naha lihvimismeetodis, mis kiirendab epidermise pinnale kogunenud surnud rakkude eemaldamist.

Erinevalt teistest hooldustest, mis toimivad ainult nahapinnal, on 2B Bio Peeling rakkude uuenemisprotsess, mis käivitatakse pärisnaha seest.

Selle peamine koostisosa, jõekäsn (badiaga spongilla fluviatilis) on hoolikalt valitud selle peenuse ja puhtuse tõttu. Need kalibreeritud ränidioksiidi mikronõelad tungivad läbi naha, stimuleerivad rakkude mitoosi ja kiirendavad naha uuenemisprotsessi.

Kortsud hajuvad, nahk pinguldub, punetus, tursed, silmaalused kotid ja tumedad ringid vähenevad. Poore ahendatakse, puhastatakse ja silutakse, tagades selge ja ühtlane nahk.

Ilu ja heaolu uuendaja: Libinvest

Libinvest on olnud innovatiivne luksuskosmeetika tootja alates 1987. aastast. Peakorteriga Binches, Belgias, viib Libinvest läbi põhjalikku uurimistööd, arendust ja tehnoloogilist innovatsiooni, et pakkuda tipptasemel ilulahendusi. Kindlalt pühendunud kvaliteedile, valmivad Libinvesti tooted põhjaliku täpsusega, vastavalt globaalsetele regulatsioonidele, sealhulgas CPNP, MHLW, KFDA, FDA, CFDA ja CNK.

Libinvesti erinevad brändid nagu näiteks 2B Bio Beauty® ja Ophyto® on spetsialiseerunud vananemisvastasele hooldusele, naha tasakaalule ja saledusele. Need valikud ühendavad looduslikku koorimist, holistilist hoolitsust ja uuenduslikke koostisosi, pakkudes lahendusi erinevate probleemidega klientidele. Libinvest kujutab endast ajatut elegantsi, teaduslikku edasiminekut ja terviklikku heaolu neile, kes otsivad püsivat ilu.

Vastutustundlik kosmeetikatootmine eemal moest ja trendidest eesmärgiga pakkuda parimat kontrollitud eelarves

Jean Michel LIBERT, Libinvest asutaja

Uue sarjaga tutvumiseks toimub 10.01. 2024 Tallinnas meie esinduses rohekoorimise koolitus. Registreeri end kohe saates e-mail info@beautyinstitute.ee

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy