PARIM KAITSE NAHALE: hõbeda ioonide efektiivne jõud

Paljud nahaprobleemid nagu näiteks ketendav ja kuiv nahk saavad alguse välismõjudest. Tänapäeva kiire elutempoga kaasas käiv stress, keskkonnareostus, ebatervislik toit, allergia, liigne higistamine, hektiline eluviis ja paljud muud negatiivsed stressorid mõjutavad naha olukorda. Nahk reageerib ebasoodsatele välismõjudele üha ärrituvamaks muutumisega. Selle tagajärjeks on rasked nahaprobleemid ning nagu teada, siis kehvas seisundis nahk avaldab tõsist negatiivset mõju ka elukvaliteedile. Uurime lähemalt, mis kaitseb nahka ja kuidas parandada selle olukorda?

MicroSilver: tõhus, antimikroobsete omadustega protseduur pakub efektiivset kaitset nahale

Juba sajandeid tagasi, keskajal kasutati hõbeda antimikroobseid omadusi naha kaitsmiseks.
On tõestatud, et probleemse naha stressorite ja pingete eest kaitsmiseks on vaja puhtaid, naturaalseid ja tõhusaid lahendusi. CNC Cosmetic on töötanud välja dermatseutilise nahahooldussarja MicroSilver BG TM, milles sisalduvad hõbeda ioonid moodustavad nahka haiguste ja infektsioonide eest kaitsva kihi.
MicroSilver BG TM sarjas on kasutatud puhast metalset hõbedat. Tänu suurele poorsusele, mis on saavutatud ainulaadse, keeruka ja kalli tootmisprotsessi kaudu, ning suurele molekulaarmassile, on MicroSilver BG TM teistest müügilolevatest toodetest tunduvalt tõhusam.

Hõbe pakub juba sajandeid nahale kaitset

Hõbe on üks varasemaid metalle, mis on inimestele teada. Juba keskajal olid teada hõbeda antimikroobsed omadused ja neid kasutati nakkuste eest kaitsmiseks. MicroSilver BG™ sisaldab puhast metalset hõbedat, mida saadakse füüsikalisel protsessil. Metalse hõbeda kasutamisel on olulised eelised teiste hõbedaühendite ees. Hõbedaioonid katavad naha nagu peenvõrk, võimaldades sel võidelda kahjulike bakteritega, blokeerides nende kahjulikku ensümaatilist toimet ja destabiliseerides nende struktuuri.

Bakterite rakumembraan purustatakse ja raku edasine jagunemine peatub. Mikroorganismid ja bakterid ei suuda enam paljuneda ja surevad. Kuna hõbeda osakeste suurus on 5-15 mikromeetrit, ei saa MicroSilver BG™ nahka tungida ning selle mõju toimib üksnes nahapinnale.

Hõbeda ioonide kasulikkus nahale:

katavad naha peenvõrguna;

võimaldavad efektiivselt võidelda kahjulike bakteritega;

blokeerivad bakterite kahjulikku ensümaatilist toimet

destabiliseerivad bakterite struktuuri.

MicroSilver BG TM edu saladuseks on tema pikaajaline toime. Kuna hõbedaosakeste suurus on 5-15 mikromeetrit, ei saa MicroSilver BG TM tungida naha aluskihtidesse ning mõjub üksnes nahapinnal. Sarja toodete puhtus on üle 99,5%. Need omadused tagavad tooteohutuse, milleni teised kosmeetikatooted ei küündi ega suuda saavutada.

Viirusevastane toime – hõbeioonid kaitsevad sind viirusetekitajate eest

Teaduskirjanduses on tõestatud, et hõbe toimib viiruste vastu ning aitab kaitsta viiruselevitajate eest.
Viirused ei näita metaboolset aktiivsust väljaspool peremeesrakku. Seega peab hõbeioonide ja viiruse interaktsioon hõlmama mehhanismi, mis ei vaja metaboolset protsessi. Viiruse hävitamiseks tuleb blokeerida peremeesraku paljunemine. Seda võib saavutada peremeesraku retseptorite lõpliku hävitamise teel, nukleiinhappe inaktiveerimisel viiruse kapsiidis.
MicroSilver Bg™ ioonid (Ag +) seovad virioonide, kapsiidi ja nukleiinhappe laetud piirkondadesse ning see tagabki kaitse viiruse eest.

Tutvu läbiviidud uuringuga lähemalt eesti keeles või inglise keeles.

MicroSilver ravikuur: ütle tere oma uuele, säravale ja tervele nahale!

Selleks, et tagada pika-ajaline ning ootuspärane tulemus, tasub läbi teha MicroSilver toodetega ravikuuri.

MicroSilver ravikuur:

Sobib kasutamiseks kogu perele

MicroSilver tootesari on ideaalne kaaslane igapäevaseks kasutamiseks kõikidele, nii suurtele kui väikestele, naistele ja meestele. Tema toime rahustab nahka, tasakaalustab naha ph-väärtuse. Igapäevase nahahooldusprogrammi osana varustab see nahka väärtuslike mineraalidega ja vähendab allergilisi nahareaktsioone. Sprei rahustab nahka ja vähendab nahaärritust, niisutab nahka intensiivselt. Nii püsib ka pere kõige väiksemate tundlik nahk terve, kaitstud ja probleemivaba.

MicroSilver tootesarja eelised:

leevendab nahaärritusi

suurepärane toode peale depilatsiooni või raseerimist

leevendab päikese põhjustatud ärritusi

värskendab ning rahustab nahka

leevendab allergilisi reaktsioone

leevendab kiiresti naha sügelust ja punetust

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy