Mida teeb kaitsemask meie näonahaga?

Nüüd, kus kaitsemaskid on osa meie igapäeva elust, näeme järjest enam nahaprobleeme, mis on tingitud kaitsemaski mõjust. Millised on kaitsemaski mõjud meie näonahale? Kuidas leevendada kaitsemaskist tingitud nahaprobleeme? Mida teha, et kaitsemaski kandmine oleks ohutu nahale? Loe edasi artiklist.

Nüüd, mil me kanname avalikus ruumis pidevalt kaitsemaske, on meie nahk varasemast rohkem löögi all. Nii on maski kandmise tõttu uueks probleemiks kujunenud atoopiline nahk.

Maske tuleb kanda praegusel ajal palju: nii siseuumides kui ka mis tahes tööl, kus oled kontaktis klientidega. Kindlasti on hea, kui saad võimalikult palju käia õues ja hingata värsket õhku. See, mis aga toimub kaitsemaski all, oled sa siis maskiga toas või õues, on hirmutav. On keeruline hinnata, milline hulk mikroobe maski pideval kasutamisel tekkida võib, kuid kindlasti tekib seal neid palju. Nahk annab muidugi kohe märku sellest, kui midagi on viltu.

Kas Su näonahk, eriti maskialune osa, on kattunud väikeste villikeste ja punnidega, mida pole oma kuiva naha tõttu kunagi varem täheldanud? Muidugi võib ka keskküte soodustada naha kuivamist, aga seda siiski ühtlaselt. Võib see olla perioraalne dermatiit või akne? Aga kuna sellist olukorda pole varem olnud, siis äkki on see hoopis corakne ehk maski pideva kandmise tõttu tekkinud akne.

CNC kosmeetika vahendajatena oleme proovinud järgmist protseduuri: tegime nädalavahetusel Stem Celli maski koos ampulliga. Maski alumisele pinnale panime MS sprayd, mille puhul on teaduslikult tõestatud, et see on viiruste ja bakterite vastu võitlemisel eriti tõhus. Tutvu läbiviidud uuringuga lähemalt eesti keeles või inglise keeles. Muide, oleme sellega puhastanud ka nägu ja tulemus on olnud imeline. Esmaspäeval peeglisse vaadates pole enam ühtki nahaprobleemi ning jume on olnud ilus ja klaar.

Soovitused, kui oled sunnitud pidevalt kandma kaitsemaske

Tuleb arvestada sellega, et praeguste kaitsemaskide mõju nahale on üsna suur. Seetõttu tasub kindlasti naha eest head hoolt kanda. Selleks on mitu head soovitust.

Soovitus nr 1. Puhasta oma nahka korralikult, kasuta vähemalt kaks korda nädalas hooldavaid maske ja iga päev niisutavaid seerumeid.

Soovitus nr. 2. Kaitse oma nahka. Seda ka keha puhul

Soovitus nr. 3: Koori ja niisuta.

Soovitus nr. 4: Joo piisavalt vett. Kingi endale mõni ilurituaal. Näiteks koori oma nahka, kasuta intensiivistavaid ampulle ja maske. Joo klaasikene head veini ja armasta end ning oma lähedasi.

Nagu öeldakse kõik läheb üle

Tootesoovitused

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy