Kuidas olla tipptasemel asjatundja - "Anti-Aging Expert" konverentsil

Kui Sinu kirg ja karjäär keerlevad ilu ja kosmeetika ümber, on aeg oma suunata tähelepanu ühele kõige olulisemale valdkonnale: vananemisvastasele kosmeetikale. Just seetõttu kutsume Sind osalema meie “Anti-Aging Expert” konverentsil, mis toimub juba 25. jaanuaril Swissôtelis, Tallinnas.

Meil on hea meel Sind kutsuda “Anti-Aging Expert” konverentsile. See päev on pühendatud Sinu professionaalsele arengule ja teadmiste süvendamisele vananemisvastases kosmeetikas.

Oluline info

Millal: 25. Jaanuar 2024, kell 11-17

Kus: Swissôtel, Tallinn

Konverentsi kava

Konverentsil käsitletakse mitmeid olulisi teemasid:

Stress ja nahk: Kuidas stress mõjutab nahka ja enneaegse vananemiseni viib ning millised on stressis naha taastamise võimalused.

Naha mikrobioom: Avastame tervisliku ja tasakaalust väljas oleva mikrobioomi erinevused.

Menopaus (menoaging) ja selle mõju naise elule: Keskendume menopausi ajal toimuvatele kiiretele muutustele meie kehas, nahas ja mõttemaailmas ja arutleme, kuidas seda üleminekut leevendada ja sellega toime tulla.

Lõunapaus: Rikkalik buffe,kus võimalus suhelda kolleegidega ja jagada kogemusi

Unekvaliteet ja tervis: Kuidas parandada une kvaliteeti stressirohketel perioodidel ja milline on selle mõju üldisele tervisele.

Kõrgtehnoloogiline aparatiivkosmeetika: Tutvustame viimaseid arenguid noorusliku naha säilitamiseks loodud kosmeetikatehnoloogias. Jagame praktilisi näpunaiteid kombineerimaks aparatiivkosmeetikat, koduhooldust, manuaalkosmeetikat ja teraapiaid.

Kes on esinejad?

Martina Hindorff CNC Cosmetic’ust Martina on tuntud oma sügavate teadmiste poolest kosmeetika valdkonnas, eriti stressi mõju osas nahale.

Timo Oja, Unecoach ja Koolitaja: Timo pakub väärtuslikke teadmisi une kvaliteedi ja selle mõju kohta tervisele, mis on vananemisvastases hoolduses oluline aspekt.

Miks peaksid osalema?

Ole oma klientide jaoks parim antiaging ekspert

Väljastame Anti-Aging expert rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadi

Räägime positiivsest vananemisest ja kuidas juhtida naha vananemisprotsesse

Väga põhjalikud eesti keelsed koolitusmaterjalid

Miks see konverents oluline on?

Vananemisvastane kosmeetika on ala, mis nõuab pidevat teaduspõhiste praktikate ja nendest tulenevate uuenduste jälgimist. Meie konverents pakub Sulle võimalust õppida oma ala parimatelt, saada ülevaade viimastest trendidest ja arengutest ning mõistagi laiendada oma professionaalset võrgustikku.

Hinnainfo ja registreerimine

Varajase registreerimise soodushind on kuni 7. jaanuarini 45€, pärast mida on hind 60€. Seega ära jäta kasutamata võimalust registreeruda soodushinnaga!

Registreerimiseks saada palun email aadressil info@beautyinstitute.ee

“Anti-Aging Expert” konverents on kõigile iluvaldkonna professionaalidele suurepärane võimalus, et oma teadmisi laiendada ja olla kursis viimaste suundumustega. Kohtume konverentsil!

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy