PREMIUM LINE: kreem ja seerum - ilu täiuslikkus ühes sarjas!

Premium tootesari on tõhus kombinatsioon uue põlvkonna tipptasemel aktiivainetest ja sarja loojate suurest armastusest ilu vastu.

Trendikas ja energiline vananemisvastane hooldus on välja töötatud, kasutades teaduslikult tõestatud ja auhinnatud rakumembraani tehnoloogiat, mis võimaldab naha noorendamist ja mõjutab rakkude eluiga.

Tänapäeva kosmeetikatööstuse uuringud keskenduvad nii bioloogilisele kui ka kronoloogilisele vananemisele. On selgunud, et rakkude energeetilist vananemist on võimalik peatada. Vanus ei ole konstantne tegur, vaid sõltub rakkude kui organismi üldseisundist.

On teada, et vananemine muudab rakkude energiataset. Väsinud ja jõuetu rakk on vähem aktiivne. Premium Line toodetes toimetav rikkalik aktiivainete kombinatsioon aga taastab naharaku aktiivsuse. See muudab rakud taas elujõuliseks, pinguldab ja uuendab nahka. Vastne, aga auhinnatud tehnoloogia viib väsinud olemisega naha tagasi nooriku tasemele. aitab väsinud nahal taas nooruslikult särada.

Tänu märkimisväärsele tehnoloogiale saab vananenud rakke seestpoolt laadida ja niimoodi võidelda naha energeetilise vananemise vastu. Oliivlüsaat on see võrratu toimeaine, mis saadakse metsiku oliivipuu noortest võrsetest ja mille eesmärk on rakkude energeetiline uuendamine. Seeläbi ongi saavutatud hämmastav kortsudevastane, pinguldav ja nahka taastav toime.

Oliivlüsaat laadib mitokondrid ehk rakkude jõukeskused uue energiaga, rikastades rakke sügavuti vajalike toitainetega. Tulemuseks on nooruslik ja vitaalne nahk. Kui rakkudes on rohkem elujõudu, siis saavad ka toimeained tõhusamalt toimida. Naharakk toimetab nagu terviklik elusorganism – rohkem energiat, rohkem teotahet!

Miks mul on vaja Premium Line tooteid?

Premium tootesari on kosmeetikatooraine maailmas innovatsiooniauhinna võitja. Koostöös kõrgkvaliteediliste toimeainete ja aminohapetega saavutatakse hämmastavad tulemused. Kui on avastatud võimalus, kuidas püsida värske ja nooruslik pikema aja jooksul, siis miks seda endale keelata? 🙂

Toodetega tehti erinevaid katseid, mis kestsid 28 päeva – tulemused olid täiesti uskumatud! Katsed viidi läbi bioloogilises katseklaasis, millel on reaalselt mõõdetavad ja objektiivsed tulemused.

Peale tootesarja kasutamist paranes:

naha tihedus + 40%;

naha elastsus + 69%;

pinguldus + 25%;

niiskuskao vähenemine – 19,4 %.

Investeering teaduslikult tõestatud ilutoodetesse on investeering iseendasse ja oma heaolusse.

Milline on Premium Line tootesarja mõju?

Uuenduslik õlis lahustuv C-vitamiin soodustab kollageeni tootmist ja annab nahale kohese sära.

Taastab naha niiskusvarusid.

Silub ja täidab igat tüüpi kortse.

Parandab rakkude seisundit ja tõhustab antioksüdantset nahakaitset.

Annab ühtlaselt särava efektiga nahatooni.

Premium Line – rohkem kui ilu!

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy