Tänusõnad ja Pilguheit "Anti-Aging Expert" Konverentsile

Kui me 25. jaanuaril Swissôtelis, Tallinnas, "Anti-Aging Expert" konverentsi ukse avasime, olime põnevil, kuid ei osanud ette kujutada, kui erakordseks see päev kujuneb. Täna soovime südamest tänada kõiki osalejaid, esinejaid ja toetajaid, kes tegid selle sündmuse unustamatuks.

Päev oli täis inspireerivaid ettekandeid, mõtlemapanevaid diskussioone ja uusi tutvusi. Martina Hindorffi ja Timo Oja juhitud sessioonid avasid meile uusi vaatenurki stressi mõjust nahale, menoagingu väljakutsetest, une tähtsusest ja kõrgtehnoloogilise kosmeetika võimalustest. Iga ettekanne oli justkui pusletükk, mis aitas meil mõista vananemisvastase kosmeetika keerulist, kuid paeluvat maailma.

Samuti oli rõõm näha nii palju kirglikke professionaale, kes jagasid oma kogemusi ja teadmisi. Konverentsi energiline õhkkond tõestas, et pidev õppimine ja areng on iluvaldkonna süda.

Mõned hetked on jäädvustatud ka meie pildigaleriis, mis on nüüd kõigile huvilistele kättesaadav. Kutsume teid meenutama konverentsi põnevaid hetki ja jagama neid ka oma kolleegide ja sõpradega. Kuigi konverents on nüüdseks ajalugu, siis teadmised ja kogemused, mida me kõik kaasa võtsime, on igavesed.

Ootame huviga teie tagasisidet ja ettepanekuid, et muuta meie järgmised üritused veelgi paremaks!

Aitäh, et olite osa sellest erilisest päevast. Kohtumiseni järgmistel üritustel!

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy