Uued tuuled ilumaailmas: tule CNC Cosmetic toodete ja realisatsioonimüügi koolitusele

Kas oled kuulnud, et ilumaailmas lööb laineid uus kosmeetiline aparaat Skin OXYmizer? Oled valmis viima oma ilusalongi järgmisele tasemele? Tahad pakkuda oma klientidele nii suvel kui talvel parimat hooldust?Tutvustame Sulle CNC uut pakkumist - revolutsioonilist aparaati, mis on kuldne võti tervema ja säravama naha saavutamiseks. Skin OXYmizeriga läbiviidav unikaalne kolmefaasiline protseduur toob esile Sinu kliendi naha loomuliku ilu, parandades selle jumet ja elastsust.

Mis teeb CNC Skin OXYmizeri murranguliseks?

CNC Skin OXYmizer paistab silma oma uuendusliku lähenemisega:

Innovatiivne tehnoloogia: Kasutades BOHRi efekti, reguleerib aparaat naha süsihappegaasi- ja pH-taset, et suurendada hemoglobiini võimet hapnikku rakkudesse transportida ja seeläbi nende eluiga pikendada. Hooldus mõjutab nõnda ka naha sügavaimaid kihte, ergutades selle loomulikke ainevahetusprotsesse ja verevarustust.

Kolmefaasiline protsess: Alustame õrnast vibrokoorimisest, mis eemaldab surnud naharakud ja valmistab naha ette toimeainete vastuvõtuks. Järgneb naha hapnikuga rikastamine ja aktiivainete difusioon, mis toidab ja elustab nahka seestpoolt. Lõpetuseks vibromassaaž, mis stimuleerib vereringet ja lümfe, andes nahale noorusliku ja värske ilme.

Kuidas CNC Skin OXYmizer Sinu kliente aidata saab?

CNC Skin OXYmizer on universaalne ja paljutõotav lahendus mitmetele erinevatele nahaprobleemidele läbi kõigi aastaaegade.

Mitmekülgsus ja efektiivsus: Aparaat sobib suurepäraselt erinevate nahaprobleemide lahendamiseks, olgu selleks siis pigmendilaigud, meno-ageing, akne, ärritunud või suitsetamisest kahjustunud nahk, kuperoosa või päikesekiirguse kahjulikud tagajärjed.

Protseduur annab silmnähtavalt siledama naha ja noorusliku jume. Kortsud ja peened jooned taanduvad.

Aastaringselt sobilik: Tänu oma universaalsele olemusele ja võimele parandada naha üldist tekstuuri ja jumet on CNC Skin OXYmizer suurepärane valik igal aastaajal.

Erilised tingimused meie klientidele

Rendi võimalus: Alusta ilma esialgse investeeringuta, nautides 0% intressimäära ja väga soodsaid kuutasusid.

Kohustustevaba proovikuu: Kui pärast tasuta proovikuud otsustad, et CNC Skin OXYmizer ei vasta Sinu ootustele, ei kaasne sellega lisakohustusi.

Ootame kõiki ilumaailma asjatundjaid tutvuma CNC Skin OXYmizeri ainulaadsete võimalustega. Tule esmaesitlustele, et näha oma silmaga, kuidas see aparaat võib üheaegselt Sinu ilusalongi teenuseid rikastada kui pakkuda ka Su klientidele uuel ning atraktiivsel moel nooremat nahka ning tervemat jumet.

Ürituste ajakava ja registreerimine

Ära jäta kasutamata võimalust tutvuda lähemalt CNC Skin OXYmizeriga meie esmaesitlustel:

Tallinnas: 21. ja 22. mai kell 12:00, aadressil Põhja pst 21c

Tartus: 23. mai kell 12:00, aadressil Lai tn 11

Kohtade arv on piiratud, seega broneeri oma koht kohe, saates e-kirja aadressile info@beautyinstitute.ee. Üritusel osalemine on TASUTA!

Loe lähemalt Skin OXYmizeri kohta  https://beautyinstitute.ee/skin-oxymizer/

Jaga sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

  Sandra Koger
  Müügijuht:
  (+372) 511 8332
  info@beautyinstitute.ee

  Maaletooja:
  Eurowest CNC OÜ
  Reg. nr: 11773685
  KMKR: EE101333391

  Edasimüüja:
  EW Skincare Institute OÜ
  Reg. nr: 14495519
  KMKR: EE102074439

  Privacy Policy