Tartu esindus alates 01.04.2021 uuel aadressil Lai 11-2 (2.korrus)

MicroSilver

Juba sajandeid on hõbe mänginud olulist rolli haiguste ravil, põhiliselt kaitseb hõbe infektsioonide eest. Tänapäeval kasutatakse seda dermatseutilistes toodetes, milledel on antibakteriaalne ja viirusevastane toime.

MicroSilver BG TM edu saladuseks on pikaajaline toime. Kuna hõbedaosakeste suurus on 5-15 mikromeetrit, ei saa MicroSilver BG TM tungida naha aluskihtidesse ning mõjub üksnes nahapinnal. Sarja toodete puhtus on üle 99,5%. Need omadused tagavad tooteohutuse, milleni teised kosmeetikatooted ei küündi.

Naha antibakteriaalne kaitsekilp!

Revolutsiooniline eritoode erihooldust vajavale nahale.

Paljud nahaprobleemid saavad välismõjudest (reostus, stress, ebatervislik toit, allergia, liigne higistamine, ebasoodne eluviis). Nahk reageerib välismõ- judele üha ärrituvamaks muutumisega. Selle tagajärjeks on rasked nahaprobleemid, näiteks nagu ketendav ja kuiv nahk.

Probleemse naha stressorite ja pingete eest kaitsmiseks on vaja puhtaid, naturaalseid ja tõhusaid lahendusi. CNC Cosmetic on töötanud välja der- matseutilise nahahooldussarja MicroSilver BG TM, milles sisalduvad hõbeda ioonid moodustavad nahka haiguste ja infektsioonide eest kaitsva kihi.

Privacy Policy