Skin Lipid Matrix

Tooted on saanud kõrgeima “Medical- Allergologish” sertifikaadi. Tooted läbisid meditsiinilised, kliinilised testid ja said positiivse tulemuse. Meie kliendid võivad olla kindlad, et SLM tooted on täiesti allergiavabad ja ei tekita kõrvalnähtusid.

Viimaste uurimuste kohaselt kurdab pea iga teine naine Euroopas naha tundlikkuse üle, mis on seotud allergiate ja talumatusega. Seetõttu on neil raske leida endale sobilikku, kuid samas tõhusaid vananemisvastaseid nahahooldustooteid.
Sellest probleemist lähtuvalt on CNC Cosmetic välja töötanud vananemisvastase sarja, mis sisaldab naharakkudele identsed toimeaineid ja unikaalseid preparaate, mis sobib isegi ülitundlikule, allergilisele ja ärritunud nahale alates 25 eluaastast.
Tooted kaitsevad ja taastavad nahka, siluvad kortse ja suurendavad naha niiskustasakaalu. Kõik tooted on ilma säilitusaineteta, ei sisalda mineraalõlisid, parabeene, silikoonõlisid, lõhnaaineid ja emulgaatoreid.
Aastaid on nahahooldustoodete südameks olnud O / W ja W / O emulgeerimine (õli/vesi; vesi/õli). SLM toodete puhul on kasutatud kõige kaasaegsemat tehnoloogiat, kus emulgeerimisel kasutatakse lipiidmembraane. Nahale omased ja vastuvõetavad lipiidid nagu triglyceriidid, squalanid, ceramiidid, phospholipiidid ja phytosteroidid annavad toodetele erilise väärtuse, taastades naharakke, moodustades eriliselt tugeva maatriksi ja täites rakkude vahed nahaniiskust reguleerivate toimeainetega. Nahale identsed lipiidid annavad nahale kaitse väliste ja sisemiste kahjustuste eest, taastab nahka, aitab ülesehitada tervet struktuurilist maatriksit. Tõeline naharakkude renoveerija. Toimeained ja uusim tehnoloogia aitavad hoida ja reguleerida nahas niiskust, siduda katkenud kollageenikiudu , taastada naharakke, silendada kortsukesi ja ühtlustada nahka tervikuna.

Privacy Policy