Moments of pearl

Ülesanne
Soov ilusalongis lõõgastuda ei muutu iial. Paljud kliendid soovivad kogeda ilusalongis kasulikku “time-out„ hetke. Tervisekeskuse idee kui selline on sama vana, kui aeg ise ja neid väärtuslikke hetki on alati tähistatud ilu rituaalidega. Lõppkokkuvõttes on selle eesmärk taastada tasakaal keha, vaimu ja hinge vahel. CNC on selle saavutanud! Uues nahahoolduse sarjas ühendati kaasaegsed aktiivained juba ammu järele proovitud mereliste aktiivainetega. Selle koosluse loomise juures on oluline mitte unustada peamisi probleeme nagu niiskuse kadu nahas ja vananemist. Sammuti muutub detox küsimus järjest olulisemaks. Seega oli oluline leida lahendus nendele probleemidele ja luua spetsiaalne nahahooldus sari, mis taastab tasakaalu keha, vaimu ja hinge vahel.
Naudi merelise aktiivaine võimu!

Kogu elu pärineb merest. Miljonite aastate jooksul on võimsast mere keskkonnast üherakulistest vetikatest välja arenenud hulkrakne organism . Elu on muutunud keerulisemaks, kuid elusorganismide aluspõhimõtted ei ole muutunud. See on põhjus, miks näiteks inimrakkudes olevate mineraalide koostis ja kontsentratsioon on peaaegu identne vetikate ja merevees olevatele mineraalidele. Piltlikult võiks öelda, et rakus on merevesi. Seetõttu ei ole üllatav, et teadlased on püüdnud aastakümneid jälile saada võimsa merelise aktiivaine saladusele ja kasutada seda tervise ja naha hoolduseks.

Kontseptsioon
Pärli ja vetikaekstraktid tagavad 24-tunnise niisutuse, tänu millele on vähem kortse ja näo kontuurid taastatud. Samuti uuenduslikud taimsed aktiivained aitavad lagundada rasvu ja väljutada rakkudest jääkaineid.

Vananemisvastane
Biotehnoloogiliselt töödeldud roheline Ulva Lactuca ekstrakt, ( rikkalik oligosahhariid ) tungib sügavale naha kudedesse, kus stimuleerib uute kollageeni kiudude sünteesi. Näonahk on siledam ja näokontuurid taastatud.
Teaduslikud tõendid: Aktiivaine Biotech Oligo ulva omab kosmeetiliselt huvitavaid omadusi. Uuriti inimese sidekude koos 0,2% Biotech Oligo Ulvaga. 24 tunni pärast oli näha: – kollageen +22% – Hüaluroonhape +17% – kollageeni lagundavate ensüümide arv -30%
Uuriti naiste nahka 2% Biotech Oligo Ulvaga üle 2 kuu : – põskedel lõtvunud nahk – 7% – naha elastsus + 21%

Niisutav
Pärliekstrakt ,pärli valk conchiolin ja rohevetika Codium thomentosum ekstrakt on rikas mineraalide, polüsahhariidide ja valkude poolest, mis suurendavad niiskustaset epidermises koheselt ja stabiliseerivad selle niiskusesisalduse mitmeteks tundideks.
Teaduslikud tõendid: Codium thomentosum on vetikas, mis on õppinud toime tulema mõõna ajal dehüdratsiooniga. Selle taime uurimine on toonud meid sammu võrra edasi, et välja töötada täiuslik kreem. Selle vetika ekstrakt tõstab niiskuse taset ka kõikides epidermise kihtides, mitte ainult naha pinnal.

Keha
Pärliekstrakt parandab nähtavalt naha tekstuuri ( lagundab tselluliiti ). Uuenduslikud taimsed ekstraktid aktiveerivad rasvade lagunemise ja aitavad väljutada rakkudest jääkaineid. Naha probleemsed piirkonnad on taaselustatud, silutud ja trimmitud.

Privacy Policy