JUUNI ERIPAKKUMINE

Hüaluroonhape (HA) on looduslikult esinev aine, mida leidub kõigis kehakudedes. Kõige kõrgemas kontsentratsioonis on seda nahas, silmades ja liigestes. Ilutoodetes on hüaluroonhape tuntud oma erakordse võime poolest nahka niisutada ja selles olevat niiskust säilitada, mistõttu on HA oluline koostisosa paljude nahahooldustoodete koostises.

Hüaluroonhape säilitab naha niiskustasakaalu, pakkudes kauakestvat niisutust ja täitmisefekti, mis silub silmnähtavalt peenikesi jooni ja kortse. Hüaluroonhappe ainulaadne võime siduda oma kaalust kuni tuhat korda rohkem vett teeb sellest olulise komponendi niisutajates, seerumites, näomaskides ja isegi meigitoodetes.

Kuna CNC Cosmetics bakteriaalsel teel toodetud hüaluroonhape sobib kõigi nahatüüpidega, on see eriti kasulik vananemisvastastes ja niisutavates toodetes, sest säilitab naha noorusliku elastsuse ja niiskuse.
CNC Cosmetics on ainuke, kes on turule toonud 8-molekulaarse hüaloraanhappega seerumi.

Vanusega väheneb naha loomulik hüaluroonhappe tase, mistõttu väheneb naha niiskustase ning süvenevad kortsud ja jooned. HA-d sisaldavate toodete järjepidev kasutamine hoiab naha niiskustaset ning säilitab tervema ja elujõulisema jume.
Lisaks on hüaluroonhape tundlikule nahale piisavalt õrn. On leitud, et see parandab naha kaitsevõimet, vähendab põletikku ja kaitseb nahka oma antioksüdantsete omadustega vabade radikaalide eest.
On Sinu eesmärk on suurendada niisutust, vähendada vananemise märke või säilitada elastset nahka, hüaluroonhape on võtmekomponent, mis aitab neid probleeme lahendada ja pakub silmnähtavaid tulemusi.

Privacy Policy